Ar gera dovana – puodelis?

PuodeliaiKaip smagu yra turėti savo asmeninį puodelį. Psichologiškai įrodyta, kad asmeninis puodelis turi nemažą psichologinę įtaką, tad toks pirkinys ar dovana tikrai nedulkės ant lentynos.

Puodelis neišvengiamai bus naudojamas. Jį galėsite pasiskirti sau arba palikti svečiams. Didesnis ir talpesnis puodelis tiks rytui, tonizuojančiai kavai ar arbatai, su kuria mėgstate pradėti dieną, o mažas puodelis padės užmegzti pokalbį prie stalo. Dėl savo gražių ir stilingų dizainų, sirgaliams skirti puodeliai atrodo tikrai nepaprastai. Tai – ne masinės gamybos, o išskirtinis produktas, kuriuo visad priminsite sau geras emocijas patirtas su komanda, senas ir dabartines pergales ar tiesiog išreikšite savo palaikymą jai.

Taip pat ir su dovanotu puodeliu. Artimas žmogus pajaus, jog dovanojusiam tikrai rūpi jo aistros, toks puodelis nėra brangi, tačiau be galo svarbi ir šypseną kelianti dovana, kadangi ji tampa artima turėtojui. Tas faktas, jog su puodeliu susiduriama bene kasdien, reiškia, kad ir geros emocijos seks iš paskos. Puodelis tapęs dovana, iškart bus išpakuotas ir tikrai neskaičiuos dienų spintoje ar ant lentynos.

Tokią dovaną galima dovanoti ne tik artimiesiems, bet ir verslo partneriams ar užsieniečiams, kuriuos norite supažindinti su savo aplinka.

Keramikinis puodelis bus labai ilgaamžiškas – juo mėgausitės ne vienerius metus, o puikus atsparumas karščiui neleis nusideginti rankų. Taip pat yra ir iš kitokių medžiagų pagamintų puodelių, bet jie gali būti trapesni arba turėti kitokį pojūtį rankoje, todėl būkite atidūs rinkdamiesi. Porcelianinis puodelis bus labai trapus, o skardinis ar iš metalo – galio būti ne toks malonus prisilietimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>