Ar verta Lietuvoje investuoti į bobcat nuomą?

bobcatBobcat nuoma yra paslauga, kuria Lietuvoje turime galimybę naudotis praktiškai kiekviename mieste, kas iš pirmo žvilgsnio gali sudaryti vaizdą, jog ši rinka Lietuvoje jau yra pakankamai konkurencinga. Visgi, pirmas įvaizdis ne visada yra teisingas, kadangi reali situacija yra kiek kitokia – Lietuvoje investicijos į Bobcat nuomos paslaugų teikimą turi kur kas daugiau perspektyvų nei galėjote pagalvoti.

Milžiniška paklausa
Viena iš priežasčių, dėl kurių reikėtų nebijoti investicijų į šią sritį net ir esant pakankamai didelei konkurencijai, yra tiesiog milžiniška nuomojamų Bobcat įrenginių paklausa. Bobcat įrenginiai kainos ir kokybės santykiu sau konkurencingų alternatyvų tiesiog neturi, kas lemia tai, jog dažniausiai atliekant darbus, kuriems yra skirti Bobcat‘ai, yra nuomojamibūtent jie. Žinant tai, jog Bobcat‘ai aprėpia pakankamai didelį įvairiausių darbų, kuriuos su jais galima atlikti skaičių, ir pridėjus faktą, jog Bobcat‘ai yra pirmasis pasirinkimas visiems iš jų, tampa akivaizdu, jog net ir tokioje nedidelėje šalyje kaip Lietuva susidaro išties labai didelė nuolatinė Bobcat įrenginių nuomos paklausa, ko pasekoje investicijos į šių paslaugų teikimą tik labai retais atvejais pasibaigia pelno nepasiekimu.

Nedidelė paklausa
Ir nors minėjome, jog iš pirmo žvilgsnio Lietuvoje vyraujanti Bobcat nuomos konkurencija yra išties didelė, realybė yra kiek kitokia, kadangi taip tikrai nėra. Taip, jei kalbėsime apie didžiuosius šalies miestus, kaip Kauną, Vilnių ar Klaipėdą, juose konkurencija yra išties labai didelė ir tai yra puikiai suprantama, kadangi kiekvienas verslininkas nori investuoti į kuo didesnę rinką. Būtent dėl to, didžiuosiuose šalies miestuose yra susigrūdusi didžioji dalis šios srities verslininkų, kai tuo tarpu mažieji dažniausiai yra palikti likimo valiai. Tad jei atliksite tinkamą vienos ar kitos nedidelės rinkos analizę, rasite tikrai ne vieną tokią, kurioje esant didelei potencialiai paklausai Bobcat nuomos pasiūlos praktiškai nėra, ką ir galėsite pasiūlyti jūs, tikėdamiesi pakankamai didelių pajamų iš tokio savo sprendimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>