Atskiros vaikiškos lovos dvynukams: už ar prieš?

Vaikiskos lovosŠiandien didžioji dalis žmonių gyvena nedideliuose trijų kambarių butuose arba vieno aukšto nedideliuose namuose. Kol šeimoje nėra vaikų arba auga vienas vaikas, vietos užtenka, tačiau su didžiausiomis erdvės problemomis šeima susiduria sužinojus, kad šeimą papildys nauji nariai ir net du iš karto. Dvynukai – dviguba laimė, tačiau ir mintis, kad reikės dvigubai daugiau erdvės vaikų kambaryje.

Kai ateina laikas dvynukams iš kūdikių lovelių persikelti į paaugusiems vaikams skirtas lovas, ateina ir tėvų sprendimų laikas. Dažniausiai galima rinktis iš dviejų variantų: atskirų lovų arba dviaukštės lovos. Ar atskiros vaikiškos lovos – geriausias pasirinkimas?

Atskiros lovos – praktiškas pasirinkimas, ypač, jei iš karto perkamos vienodos standartinės viengulės lovos, o pagal vaiko amžių, svorį ir ūgį keičiami tik atskiri lovos elementai: apsaugos, čiužinys, grotelės. Jei lovos tikrai kokybiškos, jose vaikai miegos iki kol baigs mokyklą ir dar net pasiims į bendrabutį. Arba kol lovos nusibos. Taip pat tai patogu, jei vaikai pradžioje gyvena viename kambaryje, o vėliau persikelia į atskirus. Patogu, kai vaikus aplanko draugai, kai vaikai žiūri televizorių ir pan. Galiausiai, jei šeimoje jau yra vaikų, visų lovos gali būti vienodos, o skirtis tik atskiri elementai, todėl taip išlaikomas bendras namų interjeras. Tačiau atskiros vaikiškos lovos nepraktiškas pasirinkimas, jei namuose trūksta vietos: atskiros lovos užima žymiai daugiau vietos vaikų kambaryje, todėl lieka mažiau erdvės žaidimams. O dvynukams reikia daugiau vietos žaidimams.

Taigi, kiekvienas pasirinkimas turi savų privalumų ir savų trūkumų: atskiros vaikiškos lovos dvynukams vienu metu yra ir praktiškas, ir nepraktiškas pasirinkimas, todėl labai svarbu renkantis įvertinti šeimos poreikius ir galimybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>