Auksiniai auskarai ir jų savybės

Auksiniai auskarai https://ziedelis.lt/juvelyriniai-dirbiniai/auksiniai-auskarai/ – gera energija, grožis ir gydomosios savybės viename. Apvalūs auskabaciunai.lt Auksiniai auskarai ir jų savybėsrai simbolizuoja gyvenimo tėkmę, emocijas, rinktis apvalius papuošalus verta, nes jie padės jums įgyvendinti svajones ir turėti sėkmingą gyvenimą. Lašo formos auksinius auskarus mėgsta žmonės, kurie į gyvenimą žiūri optimistškai ir nuoširdžiai. Sudėtingas lašo stilius pasiskolintas iš gamtos, blizgantys ausų papuošalai atspindi madingą išvaizdą, prabangūs žėrintys papuošalai blizga sulig kiekvienu žingsniu. Norėdami sukurti asmeninį stilių, auskarus galima devėti poromis, kurie gerai tiks prie bet kokios jūsų aprangos.

Kokia naudą vaikui duoda sidabriniai auskarai?

Vaikiški auskarai gaminami iš sidabro, aukso ir platinos grupės metalų. Sidabras- baltos spalvos metalas atspindintis šviesą, lankstus, minkštas, tikima, kad sidabras turi magišką galią ir sugeria į save visus žmogaus išgyvenimus, ramina susijaudinimą ir susirūpinimą, gerina regėjimą, smegenų ir širdies veiklą. Turi įtakos gydant diabetą, skydliaukę, bronchitą ir viškinimo traktą. Sidabrą galima valyti naudojant specialiai tam skirtas priemones, jeigu ilgą laiką jo nesinaudojat, tai sidabrinius dirbinius geriau laikyti vakuminėse maisto dėžutėse, nepatartina sidabro dėvėti baseinuose, nes chloras gali pakenkti sidabrui.

Klasikiniai auskarai

Klasikinių auskarų yra įvairių formų, modelių ir spalvų, jie puošti kristalo akutėmis, plunksnomis. Tarp jaunų mergaičių ir moterų populiarus klasikiniai gėlių formos auskarai, jie parenkami pagal veido formą, akių ir plaukų spalvas, perkant auskarus svarbu patikrinti visų tvirtinimo elementų patikimumą ir užsegimo patogumą.

Auskarai- smeigės

Auskarai-smeigės, kitaip vadinami vinukais, įvairių dydžių, formų, spalvų ir modelių, jie puošiami kristalo akutėm, karoliukais. Auskarai yra labai patogūs nešiojant juos ilgai, esant aktyviam gyvenimo būdui ir jų nebūtina išsisegti einant miegoti prieš kikvieną naktį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>