Auksiniai auskarai, kaip išsirinkti, kurie tinka?

Taisyklės, kokie auskarai tinka visoms be išimties, nėra. Renkantis šiuos papuošalus, visų pirma, labai svarbu atsakyti į klausimą, kokiai progai reikalingi auskarai? O antra – auskarus derinti prie savo veido formos, aprangos, tai yra labai svarbu. Verta žinoti, kad turint itin išskirtinę ir labai kontrastingą veido formą, ją galima harmonizuoti, bet tuo pačiu ir dar labiau išryškinti auskarais.

Taigi, pirmiausia, apie tai – nuo ko pradėti ir į ką atkreipti dėmesį, renkantis auskarų stilių? Atminkite, kad net ir ypatingai progai skirti auskarai gali puikiai tikti prie darbinio kostiumėlio ar sportinės aprangos. Tai minimalistiniai, su minimaliu akmenuku auskarai, kurie tiks prie bet kokios veido formos, taip pat ir prie bet kokios aprangos. Įsigijus tokius auskarus, jų nereikės po vieno vakaro padėti į lentyną ir laukti, kol vėl turėsite progą jais pasipuošti.

Tačiau, jeigu renkatės auskarus kasdienai, vertėtų gerai išanalizuoti savo veido formą ir rinktis tokią auskarų formą, kuri atsvertų jūsų tam tikrą veido dalį. Tarkime, jeigu turite kvadrato formos veidą, reikėtų vengti kampuotų, juo labiau kvadrato formos auskarų. Geriausia rinktis apvalius, įvairius burbuliukus.

Jeigu veido forma yra trikampis, taip pat reikėtų vengti ir jokiu būdu nesirinkti trikampio formos auskarų. Nes jie tik dar labiau pabrėš jūsų ir taip siaurą apatinę veido dalį. Tokiai veido formai idealiai tinka ilgi, kabantys, masyvūs auskarai.

Apvalaus veido savininkės turėtų vengti didelių, žiedo formos auskarų, taip pat tinka ilgi, kampuotų formų auskarai.

Tuo tarpu turinčios pailgą veidą, turėtų vengti ilgų, kabančių auskarų, nes jie tik dar labiau vizualiai ištemps jūsų ir taip pailgą veidą.

Ovalaus veido savininkėms tinka be išimties visų formų auskarai https://www.auksoisparduotuve.lt/auksiniai-auskarai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>