Batai 2020-ųjų metų rudens bei žiemos sezonui. Tendencijos

Artėjant rudeniui daugelis moterų pradeda ieškoti labiausiai tinkamų batų, kurie ne tik puošia kojos, tačiau užtikrina, kad judėjimas bus patogus kaip kad niekada. Žinoma, kadangi šiuo metu avalynės pasirinkimas yra platus – gali tekti skirti nemažai laiko, kol palyginus skirtingas galimybes pavyks rasti poreikius patenkinantį variantą.

Jeigu sekate madas – tokiu atveju batus rudeniui siūlome pirkti čia: https://www.miestomada.lt/73-aulinukai. O kol Jūs susipažįstate su mada – mes aptarsime svarbiausias tendencijas, kurios Jūsų laukia ateinančio rudenio bei žiemos metu.

1.    Šiais metais siūlome rinktis grubius batus, kurie dažniausiai akis traukia savo unikaliomis linijomis. Kai kurie tokius batus net vadina botais, kaimiškais batais, tačiau tokią avalynę mums ir nori pasiūlyti garsiausi pasaulio menininkai: Prada, Bottega Veneta, Versace ir kiti. Svarbiausia, kad tokie drąsūs batai puikiai atrodo greta paprastų suknučių, lengvo audinių maikučių. Tai sukuria skoningą balansą, kuri šių metų rudens metu bus klasika.

2.    Šį rudenį  bei šią žiemą ir vėl dėvėsime skoningus batus, kurie dekoruoti mažomis smulkmenomis. Tai gali būti ne tik metaliukai, tačiau ir sagutės, net Swarovski kristalais, kurie gali atrodyti labai drąsus sprendimas. Visgi, tiems, kurie nori būti madingi – tai yra geriausias pasirinkimas.

3.    Rudens bei žiemos metu siūlomi batai iki šlaunies, kurie suteikia moterims kur kas daugiau seksualumo. Dažniausiai tokie batai vadinami drąsiais, kadangi atrodo gana seksualiai. Visgi, jeigu bus dėvimas prie džinsų – neatrodys vulgariai.

4.    Greta aksesuarų taip pat dėmesio reikalauja ir mini grandinės, kurios dedamos prie batų. Būkite ramus, jos puikiai laikosi, tad net ir blogu oru – visada stabiliai tiks toje vietoje, kur ir turi būti.

5.    Nereiškia, kad visi šio sezono batai bus labai drąsūs bei labai ryškūs. Madingi bus ir neutralesni, be jokių papuošimų. Tik tokie dažniausiai ryškesnių spalvų ir būtent tai bus svarbiausias jų akcentas.

6.    Retro stilius taip pat patinka ne visoms, tačiau jeigu norite būti madinga – tuomet teks puoštis šio tipo batukais.

Geri pavyzdžiai yra dizainerių: Alexander McQueen, Balmain, Burberry, Luis Vuitton, Sacai, Simone Rocha, Longcham. Peržiūrėkite pavyzdžius ir rinkitės atitinkamus batus rudeniui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>