Domina masažisto kursai? Štai ką turite žinoti.

Mėgstantiems padėti žmonėms ir turintiems aistrą natūraliam gyvenimui, masažo terapijos karjera gali būti gana naudinga. Vis daugiau gydytojų rekomenduoja masažą kaip skausmo ir savijautos gydymą. Remiantis Amerikos masažo terapijos asociacijos (AMTA) duomenimis, 96% masažo terapeutų gavo bent vieną gydytojų siuntimą. Bet kaip žinoti, ar stoti į masažo terapijos mokyklą jums tinka? Kiekvienas, norintis tapti masažo terapeutu, pirmiausia turi suprasti viską, kas susiję su darbu. Štai šeši svarbūs dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti:

Išsilavinimo reikalavimai. Kiekviena valstybė turi savo išsilavinimo reikalavimus norint tapti masažo terapeutu. Turėsite žinoti būtinas sąlygas, reikalingas valstybei, kurioje ketinate dirbti. Norėdami baigti studijas, studentai paprastai turi baigti tam tikrą studijų valandų skaičių. Kiek laiko užtrunka baigti programą, priklauso nuo to, ar studentas lanko ne visą darbo dieną, ar visą darbo dieną, kiek kartų kiekvieną savaitę ir kiek laiko renkasi klasė. Daugumoje masažo terapijos programų studentai turės turėti vidurinės mokyklos diplomą arba GED, kad galėtų net užsiregistruoti. Tipiški dalykai yra anatomija; kineziologija arba kūno judėjimo tyrimas; fiziologija, kuri apima skirtingų kūno dalių funkcionavimą; ir etika. Studentai taip pat įgyja praktinės patirties.

Išlaidos. Įsitikinkite, kad turite pinigų, kad galėtumėte sumokėti už visą mokslą. Galite tikėtis sumokėti nuo 11 iki 20 eurų už kiekvieną masažo terapijos mokyklos mokymosi valandą, kurią baigsite. Dauguma valstybių reikalauja, kad studentai sėkmingai baigtų tam tikrą mokymo valandų skaičių. Tačiau turėtumėte pažvelgti į akredituotas programas, kurios gali būti ilgesnės, pavyzdžiui, 750 ar 1000 valandų, nes šios programos turi nacionaliniu lygiu patvirtintą masažų kursai mokymo programą. Tai reiškia, kad kokybiškos mokymo programos suradimas gali kainuoti iki arba apie 15 000 eurų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>