Dovanos paprasto gimtadienio progą – ką dovanoti geriausia?

vakarienė gimtadienio progaIšrinkti dovaną įprastam gimtadieniui yra kur kas sunkiau, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Tokių dovanų biudžetas dažniausiai yra pakankamai nedidelis, tad už nedidelę pinigų sumą nupirkti originalią dovaną yra tikrai labai sunki užduotis. Visgi, yra dovanų, kurios atitinka tiek finansinius, tiek ir kokybinius tokių dovanų reikalavimus, tad apie keletą jų šiandien ir kalbėsime.

Bilietai
Bilietai į vienokius ar kitokius renginius – viena iš labiausiai dėmesio vertų pasirinkimų renkantis dovaną būtent įprastam gimtadieniui. Pirmiausia taip yra dėl tokios dovanos universalumo – ją galima pritaikyti absoliučiai bet kokius pomėgius turintiems žmonėms. Taip pat, verta paminėti ir tokios dovanos išliekamąją vertę, kadangi apsilankymas vienokiuose ar kitokiuose renginiuose įsimena kur kas labiau, nei vienoks ar kitoks gautas daiktas. Galiausiai – bilietai yra ir finansiškai draugiškas pasirinkimas, kadangi už juos dažniausiai neteks sumokėti daugiau dešimties eurų, nebent kalbėsime apie grandiozinius renginius, todėl tokios dovanos nupirkimą finansiškai sau leisti galės praktiškai visi žmonės.

Vakarienė
Nebūtina gimtadienį švenčiantį žmogų kviesti į vieną ar kitą kitų organizuojamą renginį – galite kviesti į tą, kurį organizuosite jūs, kas šiuo atveju būtų gimtadienio vakarienė. Tai, jog gimtadienį švenčiančiam žmogui nereikės rūpintis vakarienės organizavimu, jūsų ar kitų draugų kvietimu bei maisto paruošimu, bus ypač didelė moralinė dovana. O jei prie to pridėsime ir tai, jog jūs sumokėsite ne tik už savo, bet ir už gimtadienį švenčiantį žmogaus maistą ir gėrimus, tai pavers šį vakarą jam išties labai šiltu pasirinkimu.

Belieka konstatuoti, jog gėlės ir atvirukai tikrai nėra vienintelės galimos dovanos įprastų gimtadienių metu. Įdomių dovanų pasirinkimų yra kur kas daugiau – ir jiems reikia tikrai ne finansų, o jūsų noro ir pastangų padovanoti kažką su išliekamąja verte.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>