Dviejų kolonų keltuvai – geriausias pasirinkimas ieškantiems kokybės

Šiuo metu keltuvų pasirinkimas servise yra labai įvairus, tad natūralu, jog ieškant geriausios kokybės žmonės investuoja ne tik daugiau laiko, tačiau taip pat ir pinigų. Džiugu, kad suprantama, jog geros kokybės keltuvai kainuoja. Galiausiai, juk tai yra įranga, kuri tarnaus ne vienerius metus, kuri atsakinga už žmogaus, kuris yra greta – saugumą, tad ir mokėti daugiau, jeigu tik tai garantuos kokybę – verta.

Šiuo metu bene dažniausias pasirinkimas yra dviejų kolonų auto keltuvai. Paprasčiausiai tai yra įranga, kuri puikiai tinka ne tik servisams, tačiau ir nuosavam garažui, tad dėl mažėjančios kainos paskutiniu metu aktyviai išaugo pirkimo mastai.

Keltuvų istorija

Šiuo metu rinkoje esantys keltuvai atrodo kasdienybė, tačiau buvo pradėti aktyviau gaminti tik 1851-ais metais, tad jiems tikrai nėra tiek daug, kad būtų galima sakyti, jog tai seniai rinkoje siūloma įranga. Ji buvo pradėta kurti dėl techniko R. Dudžeono išrasto hidraulinio domkrato, kuris yra tokių sistemų, kaip kad keltuvas – „pradininkas“.

Tuomet hidrauliniam domkratui buvo naudojamas ne tik vanduo, tačiau ir taukai, viskis, tad tai yra gana brangiai kainuojanti sistema. Šio tipo sistema – pirmasis išradimas, kuris padėjo pamatus tokioms sistemoms, kuriomis galima džiaugtis dabar.

Žinoma, aktyviau keltuvai pradėti gaminti tada, kai atsirado ir daugiau transporto priemonių. Juk jas reikėjo taisyti, tad buvo renkamasi paprastesni remonto būdai ir ši sistema buvo vienas iš geriausių pasirinkimų tiems, kurie nori darbus atlikti ne tik greičiau, tačiau ir saugiai.

Keltuvų tipai

Dviejų kolonų keltuvai, kaip jau minėjome – vienas dažniausių, tačiau tikrai nėra vienintelis pasirinkimas, tad jeigu ieškote įrangos – verta daugiau dėmesio skirti galimybėms ir rinktis tokius, kurie geriausiai atitinka Jūsų asmeninius poreikius.

Galima rasti ir daugiau kolonų turinčius keltuvus, kurie dažniausiai ne tik funkcionalesni, tačiau sėkmingai išlaiko ir kur kas didesnio svorio sistemas, tad tokius perka įmonės savo servisams. Garažuose, tuo tarpu, puikiai poreikius patenkina dviejų kolonų įranga, kurios kaina mažesnė, o funkcija atliekama puikiai. Svarbiausia renkantis sistemas netaupyti per daug, kadangi dažnai to rezultatas – gedimai ir net nelaimės, kurių tikrai galima išvengti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>