Elektroninė parduotuve – nuo ko pradėti?

Daugumos žmonių, pradedančių savo verslą, mintyse yra vizija – nuosava elektroninė parduotuvė. Nuo ko pradėti, norint ją susikurti? Iš karto galvojeimages kyla be galo daug klausimų ar tai apsimokės? Kiek ji kainuos? Tai duosime keletą patarimų, nuo ko reiktų pradėti, kuriant savo elektroninį verslą.

1)Nuspręskite kokią verslo nišą norite užimti ir pabandykite įsivaizduoti kokia bus jūsų parduodamų paslaugų ar prekių tikslinė auditorija.
2)Jei savo elektroninę prekybą planuojate išsivystyti į didelį verslą, tuomet vertėtų investuoti, samdant profesionalius grafikos dizainerius, IT specialistus, kurie atliks visus reikalingus programavimo, mokėjimo integravimo, sandėlio logistikos sistemos, klientų aptarnavimo programos diegimo darbus. Tai padės tinkamai kontroliuoti ir valdyti visus verslo procesus, pradedant prekių tiekimu ir baigiant pristatymu galutiniam pirkėjui.
3)Jei turite ribotas galimybes kurti savo elektroninį verslą, tuomet galite išsinuomoti jau esamą internetinę svetainę. Taigi turėdami minimalias galimybes, galėsite džiaugtis savo nauju elektroniniu verslu ir tam užteks tik individualios veiklos pažymos. Tai ypač patogu ir saugu tuo atveju, jei dar tik žengiate pirmuosius žingsnius į elektroninio verslo rinką ir norite išbandyti savo galimybes.
4)Elektroninę parduotuvę išlaikyti yra pigiau, nei fizinę dėl to, kad jums nereikės rūpintis patalpomis ar samdyti daug darbuotojų. Tačiau jei norite būti matomais ir atlaikyti didžiulę konkurenciją, tuomet teks investuoti į SEO optimizavimą ir taip padidinti ne tik savo žinomumą, bet ir klientų srautus.
5)Reiktų nepamiršti ir konkurencijos tarptautiniu lygmeniu, nes vykstant visuotiniams globalizacijos procesams, jūs turėsite atlaikyti konkurentus iš užsienio šalių, kurie aktyviai vykdo savo internetinio verslo plėtrą į naujas rinkas.

Kuo toliau, tuo labiau elektroninė prekyba klestės, nes vis didėja prekių, parduodamų internetu, kiekiai ir dabar tapo itin paprasta įsigyti pageidaujamas prekes ar paslaugas nekeliant kojos iš namų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>