Elektroninių cigarečių privalumai

el.cigaretėsElektroninės cigaretės – tai vis labiau populiarėjantis šio amžiaus išradimas. Nors paprastos cigaretės ir toliau yra populiaresnės, tačiau elektroninės cigaretės atkakliai jas vejasi, tad per artimiausius kelerius vietas galime tikėtis netgi elektroninių cigarečių tapimo šios srities lydere.

Pirmiausia, elektroninės cigaretės yra ypatingai naudingos dėl to, jog jos yra žymiai sveikesnės žmogui. Nors jausmas rūkant paprastas ar elektronines cigaretes yra praktiškai identiškas, tačiau elektroninės cigaretės į žmogaus organizmą išskiria žymiai mažiau nikotino, kas leidžia mėgautis rūkymo teikiamais malonumais, tačiau savo organizmui kenkti minimaliai.  Taip pat, elektroninių cigarečių populiarumą lemia ir ganėtinai nedidelės išlaidos jomis naudojantis. Tačiau kaip tai gali būti, juk elektroninės cigaretės kainuoja daugiau nei paprastos? Taip, elektroninės cigaretės kainuoja daugiau, tačiau jomis taip pat galima ir ilgiau naudotis, kad ir lemia sutaupymą. Vieno cigarečių pakelio aktyviai rūkančiam žmogui, jei skaičiuojant tik rūkymo laiką, gali užtekti maždaug pusvalandžiui. Tuo tarpu elektronine cigarete žmogus gali naudotis pradedant nuo keleto valandų iki kitų dienų, kas yra tikrai puiku.

Apibendrinant, taip, aktyvūs rūkoriai ir toliau renkasi įprastas cigaretes, nes jų nuomone, elektroninių cigarečių dėl mažo išskiriamo nikotino kiekio netgi negalima vadinti cigaretėmis. Vis dėlto, pamažu elektroninės cigaretės įgauna pripažinimą, kadangi žmonės supranta, jog tai yra kelias į sveikesnį gyvenimo būdą. Belieka tikėtis, jog su laiku vis daugiau žmonių supras šio išradimo teikiamą naudą, nes kuo daugiau rūkančiųjų rinksis būtent elektronines cigaretes, tuo mažiau gyvybių bus prarasta dėl rūkymo daromos žalos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>