Fotoepiliacijos ypatumai: ką reikia žinoti?

fotoepiliacijaFotoepiliacija grožio sektoriuje linksniuojama labai dažnai. Pats pavadinimas neretam ketinančiam pasinaudoti procedūra kelia klausimų apie fotoepiliatorių veikimo principą, saugumą. Siekdami informuotumo ir norėdami pagrįsti fotoepiliacijos saugumą bei didžiulę naudą, pateikiame esminę informaciją apie procedūros ypatumus, kuriuos reikia žinoti ir naujiems naudotojams, ir tiems, kurie jau neįsivaizduoja savo grožio puoselėjimo be fotoepiliatoriaus.

  • Fotoepiliacija grindžiama intensyvios pulsinės šviesos technologija, kurios efektyvumą patvirtina klinikiniai tyrimai, patikinę, jog procedūra yra saugi ir drauge efektyvi. Visi „Silk‘n“ fotoepiliatoriai yra kurti bendradarbiaujant su dermatologais ir patvirtinti kliniškai.
  • Fotoepiliacija užtikrina ilgalaikį efektyvumą, nes procedūros metu veikiamas plauko svogūnėlis. Kaip? Už skleidžiamos šviesos pasisavinimą yra atsakingas plauko pigmentas melaninas. Pastarasis įsisaviną pulsinę šviesą, kuri patekusi į šį pigmentą virsta šiluma ir sunaikina svogūnėlį. Būtent tai suponuoja ilgalaikius fotoepiliacijos rezultatus. Štai kodėl prie daugelio fotoepiliatorių galite perskaityti, jog šviesių ir žilų, t. y. pigmento neturinčių, plaukų jie neveikia. Visgi reikia paminėti, kad „Silk‘n“ turi modelių, galinčių kovoti ir su šviesiais plaukeliais, pavyzdžiui, „Silk‘n Infinity“.
  • Jei esate išbandę depiliacijos lazeriu procedūrą, tuomet atrasite panašumų: efektyvumas, ilgalaikiai rezultatai. Bet pastebėsite ir esminių skirtumų, t. y. fotoepiliacija yra pigesnė procedūra, jos metu nejuntamas skausmas, šviesos spektras yra platesnis, todėl fotoepiliacija vertinama kaip patrauklesnis pasirinkimas, juo labiau kad sėkmingai atliekama namuose, svarbu tik išsirinkti gerą prietaisą. „Silk‘n“ fotoepiliatoriai yra orientuoti į naudojimą namų sąlygomis, užtikrinant absoliutų saugumą.
  • Atlikote fotoepiliacijos procedūrą, bet nesulaukėte norimo rezultato? Neskubėkite nusivilti – po pirmos ir net po antros procedūros visi nepageidaujami plaukeliai nebus pašalinti. Norint suprasti, jog tai yra normalu, svarbu žinoti plaukų augimo ciklą. O pastarąjį sudaro trys stadijos: augimas, regresija ir ramybė. Turite žinoti, kad fotoepiliacijos metu paveikiami tik augimo stadijoje esantys plaukeliai, o jie sudaro iki trečdalio visų plaukelių, todėl ši dalis ir bus pašalinta. Būtent dėl to reikia kruopščiai laikytis fotoepiliacijos procedūrų tvarkaraščio ir įsigijus prietaisą pirmąsias procedūras kartoti dažniau. Iki to momento, kai galėsite džiaugtis ilgalaikiais rezultatais, reikės iki 7 procedūrų. Tikslus skaičius priklauso nuo odos spalvos, plaukelių augimo ciklo ir kitų reikšmingų aspektų.
  • Fotoepiliacijos procedūra gali būti naudojama pažastų, kojų, smakro, rankų ir kitose srityse: tiek mažesniems, tiek didesniems plotams.

Šiandien fotoepiliacija yra pranašesnė už daugelį alternatyvių depiliacijos būdų. O tai, kad procedūra saugiai gali būti atliekama namuose, jai prideda dar daugiau privalumų.

Įsigykite fotoepiliatorių internetu el. parduotuvėje Hairfree.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>