Gelis nagams

Gelis nagamsGelis nagams yra ilgaamžiškas nagų lakas, pagamintas iš metakrilato polimero. Jis tepamas ant nagų tuo pat būdu kaip ir paprastas lakas, tačiau skirtingai nei pastarasis, jis lengvai nedžiūsta. Apskritai, gelis neišdžiūtų neapšvitintas UV arba UV LED spinduliais.

Naudodamos UV arba UV LED lempas geliniams nagams, manikiūrininkės ar pačios moterys gali puikiai sukietinti nagus ir užbaigti procedūrą. Privalumai pasijaučia beveik iškart, kadangi paprasto lako tekstūra neskilinėja maždaug 2-7 dienas, kol gelinis lakavimas gali būti nepriekaištingos būklės dvi savaites arba net ilgiau. Vis dėlto, gelį pašalinti arba „nuimti“ nuo nago yra sunkiau negu paprastą laką, tam reikia specialios dildės ir priemonių, o veikiant savavališkai ir ne pagal taisykles, galima nagus nemenkai pažeisti.

Gelio nuėmimo procedūroje nagai neretai mirkomi į acetoną ir tik tada gelis pašalinamas nuo nagų. Tiesa, tokios procedūros trunka tikrai ilgiau negu lakavimas paprastomis akrilinėmis priemonėmis, o dažnas kontaktas su UV spinduliais iš nekokybiškų lempų gali sukelti nemenkas problemas odai. Tiesa, gelį nagams galima įsigyti ir internetu, bet pačiai pasidaryti tokį manikiūrą bus labai sunku, todėl moterims rekomenduojame kreiptis į specialistes, kurios tokias procedūras atlieka lengvai, paprastai ir kokybiškai. Tepant patį gelį ant nagų, nepaliksite teptuko šuorų, kadangi medžiaga yra pati savaime besiglotninanti.

Taip pat verta žinoti, kad ne visoms moterims gelis nagams yra tinkamiausia dekoravimo priemonė. Jis gali ir nepatikti, o kartais pasitaiko ir taip, jog gelis nesilaiko ir „nueina“ po maždaug panašaus laiko kaip ir paprastas manikiūras, tokiu atveju nereikėtų varginti savęs su brangesne, geline procedūra, o verčiau rinktis pigesnį variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>