Gėlių pristatymo kainos pasaulio šalyse

gėlių pristatymasGėlių pristatymas yra išties didelio populiarumo sulaukianti paslauga, ką lemia tai, jog ji kur kas palengvina gėlių pirkimo procesą. Visgi, dalyje pasaulio šalių naudojimąsi šia paslauga apkartina ganėtinai didelės to kainos. Būtent apie tas pasaulio šalis, kuriose gėlių pristatymas kainuoja daugiausiai, šiandien ir kalbėsime.

Didžioji Britanija
Didžioji Britanija yra viena iš brangiausių pasaulio valstybių, todėl dideli mokesčiai norint, kad gėlės būtų pristatomos į jūsų namus, nėra didelė staigmena. Didžiojoje Britanijoje už gėlių pristatymą į jūsų namus vidutiniškai sumokėsite nuo keleto iki daugiau nei dešimties svarų, priklausomai nuo atstumo tarp jūsų namų ir gėles parduodančios parduotuvės. Taip, iš pirmo žvilgsnio tai atrodo visiškai nelogiška pinigų suma, bet faktas, jog ji atitinka britų gyvenimo realijas – vietiniai atlyginimai yra bent keletu kartų didesni nei tie, kurie vyrauja Lietuvoje, o šių paslaugų kokybė Didžiojoje Britanijoje yra išskirtinai aukšta, kas puikiai pateisina tokias vyraujančias gėlių pristatymo į namus kainas.

Rusija
Norite už gėlių pristatymo paslaugas mokėti mažiau nei minėtoje Didžiojoje Britanijoje? Tuomet geriausia būtų rinktis gyvenimą Rusijoje, kurioje šios paslaugos yra pigesnės ne tik už Didžiojoje Britanijoje teikiamas tokio tipo paslaugas, bet ir už tas, kurios yra teikiamos Lietuvoje. Visgi, per anksti džiaugtis dėl to tikrai nevertėtų, kadangi ypač mažas šių paslaugų kainas, atitinkamai, seka ir ypač nekokia jų kokybė. Rusijoje gėlių pristatymo paslaugos dažniausiai yra atliekamos tam nepritaikytomis transporto priemonėmis, kurias vairuoja nekvalifikuoti darbuotojai, todėl nors už tokių paslaugų teikimą šios srities įmonės ir prašo pakankamai nedidelių mokesčių, jie yra visiškai logiški, kadangi be išimčių kokybiško gėlių pristatymo į namus Rusijoje tikėtis tikrai nereikėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>