Geriausių Kauno restoranų sąraše karaliauja Daugirdas

Kauno senamiestyje, šalia pilies, Nemuno ir Neries santakoje įsikūrusiame viešbutyje „Daugirdas“, galite aplankyti puikų restoraną l’Artisan. Šiame restorane galite ne tik jaukiai ir smagiai atšvdaugirdasęsti asmenines šventes, sėkmingus verslo sandorius, bet ir praleisti turiningai savo laisvalaikį be jokios ypatingos progos. Ši vieta tikrai paliks jums kuo puikiausią įspūdį, nes restorano personalas, virtuvės šefai ir viešbučio “Daugirdas” komanda sugeba sukurti nuostabią šventinę atmosferą ir pakilią nuotaiką, kuri ilgam išlieka atmintyje.

Restorane l’Artisan veikia 2 barai: Lobby baras ir Sky baras, kuriuose galite pasimėgauti kokteiliais ar savo mėgstamais gėrimais. Taip pat jums tikrai padarys puikų įspūdį XVI a. gotikinio stiliaus rūsiuose įkurtos keturios restorano erdvės: „Židinio“, „Flambe“, „Vyno“ ir „Kolonų“, kuriose dažnai yra organizuojamos įvairios degustacijos, vyno pristatymai ir mokymai kartu su profesionaliu someljė bei gurmanams skirtos vakarienės, pristatančios gastronomines naujienas. Restorane organizuojami ir įvairūs banketai, konferencijos asmeninių švenčių uždari vakarai ar siūloma jauki vieta, skirta bet kuriam jūsų gyvenimo įvykiui atšvęsti.

Ši vieta yra itin populiari tarp norinčių švęsti savo vestuves, krikštynas, jubiliejus ar kitas svarbias asmenines šventes. Net ir išrankiausi klientai ras sau labiausiai patinkančią erdvę, kurioje galės linksmai atšvęsti savo šventę, pasimėgauti nuostabiu maistu ir puikiai atsiplaiduoti geroje kompanijoje.
Dažnai restorane l’Artisan viekiančiame bare Lobby vyksta gyvos muzikos vakarai ir koncertai, kuriuos labai mėgsta įvairaus amžiaus džiazo, bliuzo ir klasikinės muzikos mėgėjai ir miesto svečiai. Sky bare, rasite 16 sėdimų vietų erdvę, įsikūrusią atviroje lauko terasoje, iš kurios atsiveria nuostabūs Kauno senamiesčio ir gamtos vaizdai.

Jei teks lankytis Kaune, būtinai leiskite sau pasimėgauti puikiu maistu ir jaukia restorano aplinka, pačioje Kauno senamiesčio širdyje. Geriausi restoranai Kaune yra įsikūrę būtent šioje išskirtinėje vietoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>