Greiti ir skanūs receptai pietums

Skubančioje kasdienybėje ne visada lengva greitai paruošti valgį. Bet tai nereiškia, kad reikia pasiduoti jau paruoštam maistui ar bėgti į restoraną. Galima pasirinkti greitus receptus pietums ir vis tiek būti labai skanu.

Prabangi vakarienė – netinkamas metas kulinariniams eksperimentams

 

Galite eksperimentuoti gamindami maistą namiškiams. Priimdami svečius turėtume rūpintis kuo geresniu jų priėmimu, o tai padaryti daug lengviau, kai nusprendžiame naudoti išbandytus receptus ir klasikinius skonius.

Tačiau jei puikiai pažįstate savo svečius, žinote, kokie yra jų kulinariniai pomėgiai, galite sau leisti šiek tiek kulinarinės beprotybės

Ką gaminti pietums?

 

Įdomi pirmojo patiekalo idėja bus įvairios kreminės ir tradicinės sriubos. Klasiškiausia grybų sriuba puikiai dera su skrebučiais ir žirnių užtepėle. Tie patys priedai taip pat gali būti naudojami kartu su kremine moliūgų, kukurūzų ar brokolių sriuba. Taip paruoštas patiekalas patiks ir mažiems, ir dideliems namiškiams bei svečiams.

Sunku būtų nesutikti su tuo, kad dažniausiai per vakarienę šeima ir svečiai nekantriai laukia antrojo patiekalo. Dar labiau verta pagalvoti, koks patiekalas galėtų nustebinti kiekvieną.

Receptai pietums lengvi gali būti ir labai skanūs

 

Ar pavargote pietums valgyti paprastą vištienos filė? Paprasta, vištienos filė taip pat gali būti ypatinga. Čia patarimas yra pagardinti actu, Bahian prieskoniais, druska ir juodaisiais pipirais. Mėsai kepti ant grotelių rekomenduojama naudoti sviestą – ingredientą, kuris suteikia labai skanų skonį. Ir dar daugiau: kukurūzai ir žirniai taip pat yra patiekalo dalis, taip pat mocarelos užpilas.

Kaip palikti ryžius nuošalyje ir patiekti patiekalą, kurį sudaro bulvių košė ir kepsniai? Kaip užpilą pasirenkamas pomidorų padažas ir sūris. Pilnas skonis – tai pasiūlymas, į kurį vos pažvelgus gali atsirasti alkis. Prie lengvų pietų receptų galime priskirti kukulius su ryžiais ir kiaušiniene. Dar vienas originalaus ir skanaus patiekalo be mėsos pasiūlymas – grybais,mėsa ar sūriu įdaryti bulvių kukuliai.

Rinkitės tik kokybiškus produktus

 

Nėra gerų patiekalų be gerų produktų ir ingredientų. Verta atkreipti dėmesį į produktų kokybę, kurie yra kulinarinės sėkmės raktas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>