Įmonių įkūrimu internetu – džiaugiasi ne vienas

Įmonių įkūrimuNorėdami įgyvendinti savo ilgai brandintą svajonę – įkurti nuosavą įmonę – privalėsite įregistruoti įmonę. Tai padaryti galite internetu arba patvirtinant notarų biure. Įmonės įkūrimu internetu džiaugiasi ne vienas siekiantis savo svajonės, kodėl? Tai nepalyginamai paprastesnis, greitesnis ir pigesnis būdas. Apskaičiuota, kad trumpiausias laikas per kurį galima įsteigti naują įmonę – keturios darbo dienos. Šiuo atveju naudojami pavyzdiniai įmonės steigimo dokumentai, o verslininkui svarbiausia turėti galiojantį elektroninį parašą. Taip sutaupysite laiko ir pinigų. Įmonės steigimo laikas priklausys ir nuo to, kaip greitai notaras patvirtins jam pateiktus įmonės dokumentus.

Priėmus tinkamesnį įregistravimo būdą, turėsite apsispręsti, kokios formos įmonė yra geriausia Jūsų tikslams įgyvendinti. Įvertinus norimą prisiimti riziką, galima rinktis ribotos ar neribotos atsakomybės įmonę. Lietuvoje tarp pradedančiųjų verslininkų labiausiai paplitusios įmonės yra Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) ir Mažoji bendrija (MB).

Jei nusprendėte steigti Uždarąją akcinę bendrovę – Jums bus reikalingas minimalus įstatinis kapitalas 2500 eur, todėl turite banke atidaryti kaupiamąją sąskaitą ir įmokėti nurodytą sumą, o bankas išduos atitinkamą pažymą dėl įstatinio kapitalo. Įmonę steigiant keliems asmenims būtinas steigimo aktas, nustatantis įmonės steigimo sąlygas, steigiamos įmonės įstatai, apibrėžiantys įmonės tikslus, jos valdymo organus bei jų kompetenciją, steigiamojo akcininkų susirinkimo protokolas, patvirtinantis valdymo organų narius. Kada įmonę steigia vienas asmuo, tuomet sprendimas priklauso nuo akcininko. Įmonei reikalingas juridinis adresas, todėl reikia numatyti patalpas ir gauti jų savininko sutikimą. Jeigu tos patalpos yra įkeistos, tokiu atveju būtinas ir kreditoriaus sutikimas.

Naujos įmonės steigimui labai svarbus tinkamas pavadinimas. Tad nepamirškite Juridinių asmenų registre rezervuoti savo įmonės pavadinimo. Norint pradėti vykdyti veiklą, reikalinga registracija Juridinių asmenų registre, tą galite padaryti elektroniniu būdu, šis, žinoma, yra greitas ir paprastas arba per notarą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>