Jei reikia greitai ką nors išspausdinti – kreipkitės į greitą spaudą

greita-spaudaKartais būna tokių momentų, kai kažką padaryti reikia itin greitai ir kokybiškai, o delsti tikrai nėra galimybės. Tas galioja ir tuo atveju, jeigu jums reikalinga greita spauda – galbūt jau sėsite greitai į lėktuvą ir keliausite verslo reikalais, tačiau pamiršote, kad neturite nei vienos laisvos vizitinės kortelės? Ką tokiu atveju daryti?

Geriausią pasiūlymą šiuo atveju gali pasiūlyti spaustuvė, kuri dirba dvidešimt keturias valandas per parą, ir turi galimybę per vieną darbo valandą padaryti tikrai nemažą kiekį darbo. Tai galioja ne tik vizitinėms kortelėms, tačiau taip pat ir tokiems dalykams kaip skrajutės, plakatai, reklaminiai leidiniai, net gi kalendoriai. Juk niekas tiksliai nežino, kada bus tokia situacija, kai kažką atsispausdinti reikės labai greitai – galbūt jums reikės reklaminių leidinių, kuriuos privalu nuvežti į kitą miestą, nes daugiau tokios galimybės ten pasireklamuoti nebebus. Būtent dėl to verta pasinaudoti greita spauda.

Taip, tikra tiesa, kad greitos spaudos paslaugas siūlo ir paprastos spaustuvės, tačiau reikia atkreipti dėmesį į tikrai nemažą skirtumą. Visų pirma, spaustuvėse, kurios teikia įprastas spausdinimo paslaugas, greita spauda yra laikomi tie projektai, kurie atliekami ne per kelias valandas, o per visą parą. Negana to, dažniausiai kainos tikrai labai skiriasi, kadangi įprastose spaustuvėse firminiai blankai ir kitokie spaudiniai dažniausiai kainuoja ne tik dvigubai, tačiau kartais ir keturgubai brangiau, jeigu lygintume kainas su neskubiu pagaminimu.

O štai įmonės, kurios profesionaliai užsiima būtent greita spauda, gali jums pasiūlyti labai palankių variantų ir net nuolaidų. Jeigu jums reikalingas didelis firminių blankų kiekis per porą darbo valandų, tuomet kad sutaupytumėte laiko, galite net gi užsisakyti pristatymo paslaugą, ir jūsų nusipirkti greitos spaudos spaudiniai bus pristatyti būtent ten, kur jums ir reikia. Apmokėti bus taip pat labai patogu, kadangi dabar greitą spaudą patogu užsisakyti internetu, o atsiskaityti arba kreditine kortele, debetine kortele, arba tiesiog pervedant pinigus per elektroninės bankininkystės sistemą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>