Kaip internetu įsigyti patogią avalynę, kuri tarnaus ilgai?

Pirkti avalynę internetu vis dar vengia nemaža dalis žmonių. Jų nurodoma priežastis yra paprasta – sunku pasakyti ar batai tiks. Todėl dauguma net ir internetinėse parduotuvėse batus perkančių žmonių tai daro po to, kai batelius pasimatuoja fizinėje parduotuvėje, bet internete pavyksta rasti žemesnę kainą. Tačiau galima pirkti batus internetu beveik be jokios rizikos „prašauti“ ir nusipirkti tokią avalynę, kuri tarnaus ilgai ir sėkmingai. Štai, kaip tą padaryti!

Visų pirma – žinokite ar bateliai didinti/mažinti

Nemažai gamintojų mėgsta savo batelius didinti, tai yra, jeigu įprastai nešiojate 40 dydį, tai didinančio arba mažinančio gamintojo dydžiuose reikia rinktis vienu dydžiu didesnius arba mažesnius ir panašiai.

Paprastai vyriškų batelių gamintojai stengiasi kiek didinti skaičius, o moteriškų – mažinti. Jie pastebėjo, kad taip išauga perkamumas, mat vyrai nori didesnių pėdų, o moterys – mažesnių.
Jeigu pardavėjai nurodo tokią informaciją internetu – labai gerai. Jeigu tokios informacijos nėra, galite bandyti paklausti. Kitu atveju reikėtų pasinaudoti Google arba pasimatuoti to paties gamintojo batelius kokioje nors parduotuvėje.

Pažiūrėkite klientų atsiliepimus

Tiek bateliai, kuriuos perkate, tiek pati internetinė parduotuvė turėtų turėti gerus atsiliepimus. Nusprendus įsigyti batus, šlepetes ar aukštakulnius batelius internetu svarbu, kad būtų rašoma visa informacija, kuri tik galėtų būti svarbi pirkėjui(-ams).

Kaip pavyzdį galima imti Varle.lt – https://www.varle.lt/avalyne-kedai-slepetes/. Vien naršant prekes galima matyti tai, kokį įvertinimą jiems paliko pirkėjai bei net rūšiuoti prekes pagal jų įvertinimą. Patogumas perkant batus yra bene pats svarbiausias faktorius, todėl kitų nuomonės tikrai bus vertingos.

Rinkitės patikimą internetinę parduotuvę

Jau minėjome atsiliepimus apie pačią prekybos vietą (elektroninę parduotuvę). Tai nėra tik iš piršto laužtas pasiūlymas. Jūs turite būti užtikrinti, kad gausite kokybiškas prekes, atitinkančias nuotraukas bei tai, jog kilus bet kokiems nesklandumams jie bus išspręsti sąžiningai ir naudingai pirkėjui (jums).

Patikimą internetinę parduotuvę išsirinkti nėra labai sudėtinga. Jeigu matote, kad parduotuvė pateikia įvairią informaciją apie prekes, yra aktyvi socialiniuose tinkluose, daug reklamuojasi ir taip toliau – tikrai galima ja pasitikėti.
Pirkdami iš didesnės parduotuvės taip pat tikėtina, kad turėsite prieigą ir prie platesnio batų pasirinkimo. Daugiau spalvų, dydžių ir gamintojų, būtent apie kuriuos dabar ir pakalbėkime.

Avalynės prekės ženklas – svarbu, bet ne viskas

Dažnai pirkėjai mėgsta būti sentimentalūs ir perka nebūtinai tuos drabužius ir tą avalynę, kuri jiems patogiausia ir praktiškiausia, bet tą, ant kurios puikuojasi mėgstamiausias prekės ženklas.

Nors smagu turėti prestižinį daiktą, bet tai tikrai neturėtų būti lemiamas faktorius, kuris pastūmės jus link tam tikrų batų pirkimo. Venkite pirkimo tik dėl vardo, nes tada įsigysite ne patogią avalynę, o tik prekės ženklą, kuris galbūt trins, greitai susidėvės ar suplyš…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>