Kaip išsirinkti mokyklinius reikmenys?

mokykliniai reikmenys

Vienas pagrindinių pirkinių yra pirmoji kuprinė. Rinkites ergonominę kuprinę pakietinta nugarėle, su paminkštinimais ir išlaikančią formą. Taip pat geriausia, jei joje bus keli skyriai- taip mokinukui bus patogiau paskirstyti kuprinės turinį. Šiandien rinkoje labai platus vaikams skirtų kuprinių asortimentas, su jų pamėgtais knygų ir filmų herojais. Išsirinkus kuprinę, toliau seka mokykliniai reikmenys. Svarbus pasirinkimas pirmokui- penalas. Juos galima suskirstyti į tipus: penalai- pieštukinės ir atverčiami penalai. Pagal turinį skiriame: tuščius penalus ir penalus su priedais. Pirmokui reikia pirkti atveriamą penalą ir geriausiai iš dviejų dalių, kadangi jame turi tilpti ne tik smulkūs kanceliariniai daiktai, bet ir spalvoti pieštukai bei flomasteriai. Dažnai tėveliai svarsto: pirkti tuščią penalą ar jau su priemonėmis? Visgi geriau rinktis tuščią, nes ne visi penale esantys priedai atititinka tuos, kurie reikalingi pirmokui.

Smulkios kanceliarinės prekės

Penale turi užtekti vietos smulkioms kanceliarinėms priemonėms, tai yra drožtukui, trintukui , liniuotei, paprastiems pieštukams, flomasteriams, spalvotiems pieštukams, kad visos priemonės turėtų savo vietą ir nekristų vos atidarius penalą, geriau rinktis dviejų dalių penalą.

Ką gali padaryti tėvai, kad vaikas sėkmingai mokytusi?

Išvengti įtampos ir sėkmingai mokytis padės atsakingai sudaryta dienotvarkė: pirmoje dienos pusėje pamokos mokykloje, po jų, pietūs ir trumpas poilsis, vėliau pamokų ruošimas, būreliai ir tada laisvas laikas atsipalaiduoti, pailsėti, kad nustatytą valandą galėtų ramiai užmigti, o kompiuteriui ir televizoriui laiko turėtų būti skirta mažiausiai.

Jeigu vaikas patiria psichologinį spaudimą?

Tėvai, kurių vaikai išgyvena psichologinį spaudimą ar patyčias mokykloje, turėtų paaiškinti, patarti vaikui, kaip elgtis atsidūrus nemalonioje situacijoje. Pravartu ir patiems tėvams apsilankyti mokykloje, pasikalbėti su mokytojais. Su paaugliu svarbu kalbėtis draugiškai, bet pamokamai, priminti, kad gerai mokytis jis pats turi būti suinteresuotas- tai jo gyvenimo pagrindas. Pasikeičia ir tėvų dienos rėžimas, rugsėjui prasidėjus, tėvams tenka anksčiau keltis, versti vaiką iš lovos, kad laiku nueitų į pamokas. Labai svarbu nuolat domėtis, kaip sekasi mokslai, jei reikia, net ir patiems padirbėti aiškinant sunkiai įkandamus mokiniui dalykus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>