Kaip išsirinkti proginę suknelę?

progines suknelesSu šiltais orais į mūsų savaitgalius ar gražius vakarus ateina ir šventės. Ar gavote pakvietimą į vestuves? O gal į gimtadienį?. Jeigu taip, paskaitykite mano istoriją, ji turėtų palengvinti pasiruošimą šventei.

Prieš kelis mėnesius gavau kvietimą dalyvauti draugų vestuvėse. Labai graži šventė jau įvyko, bet apie viską nuo pradžių.

Kadangi mėgstu viską daryti ne paskutinę minutę iškarto pradėjau galvoti apie savo ir vaikino aprangas. Kostiumą radome greitai, bet šį kartą ne apie vyrus. Prasidėjo suknelės paieškos.

Proginės suknelės paieškos

Viena savaitgalį paskyriau važinėti po parduotuves, ilgai ir nuobodžiai vaikščiodama ir matuodamasi sukneles, nieko tinkamo neradau. Po to paieškos prasidėjo visur. Visada eidama kažkur mieste užsukdavau į kiekvieną pamatytą parduotuvę. Vėl nieko…

Internetas mane pradžiugino
Vakarais kai labai rimtai susimąstydavau, kad neberasiu suknelės, sugalvojau panaršyti internete. Ieškodama suknelės supratau, kad internetas beribis, tereikia susirasti patikimą ir gerą internetinę parduotuvę. Būtent taip ir padariau. Susipažinau su internetine moteriškų rūbų parduotuve miestomada.lt. Lengvai nustebino. Rūbų pasirinkimas labai didelis, nuotraukos gražios, viską paprasta rasti.

Jau tikriausiai darosi įdomu ar visgi radau suknelę…

Taip, suknelę radau! Nesu ta kuri mėgsta išsiskirti iš minios ar atrodyti kažkaip labai ekstravagantiškai, todėl ieškodama suknelės mintyse turėjau paprastą, elegantišką, trumpą, juodą suknelę, kuri tiktų ne vienam vakarui. Kaip garsusis rūbų dizaineris Karlas Lagerfeldas yra pasakęs: „Mažą juodą suknelę vilkinti moteris yra tinkamai apsirengusi bet kokiai progai“. Tokia taisykle ir vadovaujuosi. Kadangi www.miestomada.lt internetinėje parduotuvėje galima filtruoti rūbus pagal kategorijas, dydį, spalvą, stilių ar modelį, taip ir padariau. Pirmiausiai filtravau juodos, progines sukneles. Radau labai gražių ir puošnių, tačiau pasidarė smalsu kokių suknelių čia yra dar. Labai maloniai nustebino, kad radau daug patinkančiu įvairių modelių ir spalvų. Šįkart buvo sunku išsirinkti kuri man labiausiai patiko, bet galiausiai išsirinkau rožinę suknelę.

Labai nustebinau draugus, atrodanti kitaip nei įprastai. Jaučiausi labai gerai ir patogiai, manau, ši suknelė – tikrai ne vienam kartui.

Pirkimas internetu

Dažnai gali pasirodyti šiek tiek rizikinga rūbus pirkti internete. Aš lygiai taip pat prisibijojau, kad netektų grąžinti. Viską gerai išsimatavusi, pasirinkusi tinkamą dydį, paskaičiusi aprašymą apie sudėtį, likau labai patenkinta ir suknelė puikiai tiko.

Taigi, nebijokime rizikuoti. Eksperimentuokime su spalvomis ir modeliais, apie kuriuos galbūt anksčiau net nepagalvojome. Tai padaryti bus dar paprasčiau apsilankius www.miestomada.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>