Kaip keičiasi automobilio draudimo kaina, kai padaroma avarija?

Automobilių draudimasAutomobilio draudimas – viena iš populiariausių draudimo rūšių. Automobilių avarijos yra tikrai dažnas reiškinys, kas ir lemia žmonių susidomėjimą galimybe apsaugoti save nuo potencialių nuostolių kelyje. Šiandieną kalbėsime apie automobilių kainos kitimą, esant padarius vienokią ar kitokią auto-avariją.

Daugelis net nežino apie šią kainos kitimo tendenciją. Vis dėlto, šis straipsnis – puiki proga būti apie tai informuotam. Nors iš pirmo žvilgsnio ir gali atrodyti nelogiška, tačiau jei esate padarę avariją ankščiau, kaina už automobilio draudimą jums didėja. Paklausite kodėl? Esant padarius avariją ankščiau, apie jus galima spręsti kaip apie neatsargų, galbūt agresyvų, neatsakingą vairuotoją. Esant tokiai situacijai, jums, sukelti avariją dar kartą, šansų yra daugiau nei eiliniam paprastam žmogui, dėl ko automobilio draudimo kaina jums ir kyla – viskas suprantama. Kokia situacija su tais, kurie yra atsidūrę avarinėje situacijoje, tačiau nebuvo kalti dėl to eismo įvykio? Šitiems žmonėms ši taisyklė negalioja, kadangi dėl eismo įvykio jie nėra kalti, kas nereiškia, jog tikimybė, jog šie žmonės padarys avariją, dėl kurios bus kalti, bus didesnė. Būtent dėl to, net jei esate atsidūręs avarinėje situacijoje ankščiau, tačiau dėl jos nebuvote kaltas, galite nesijaudinti, kadangi automobilio draudimas dėl to jums daugiau tikrai nekainuos.

Apibendrinant, taip, yra žmonių, kuriems tokia taisyklė tikrai nepatinka. Vis dėlto, dažniausiai tokie žmonės yra padarę avarijas, bei pyksta tik dėl to, jog jiems tenka mokėti daugiau. Žiūrint objektyviai, ši taisyklė yra tikrai teisinga, leidžianti draudimo bendrovei apsisaugoti nuo piktybiškų žmonių. Tuo tarpu niekuo neprasikaltusiems žmonėms ši taisyklė jokių problemų nesukelia, dėl ko ir belieka džiaugtis bei tikėtis, kad ši taisyklė ir toliau gyvuos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>