Kaip paprastai įsirengti terasą kieme?

Savo kieme montuojant terasą, įprastą lauko erdvę galite paversti nuostabia susibūrimo zona. Norint pačiam sukurti savo vidaus kiemą, yra ekonomiška ir leidžia sukurti begales formų, dydžių ir spalvų įvairovės. Iš jūsų pusės reikės dirbti, norint įdiegti kiemą, pagamintą iš terasos lentų, tačiau galite lengvai tai padaryti patys nuo pradžios iki pabaigos.

Patikrinkite, ar nėra požeminių paslaugų. Prieš kasdami kieme, jūsų komunalinių paslaugų įmonės suras ir pažymės požemines linijas. Vietos agentūros skiriasi, tačiau informacija apie tai, kam skambinti jūsų konkrečioje srityje, paprastai prieinamos. Tai susieja jus su vietinėmis agentūromis.

Pažymėkite vidaus kiemo plotą. Išmatuokite savo vidaus kiemo matmenis ir pažymėkite juos ant žemės kiekviename sklypo kampe. Apvyniokite stygą ar ploną virvę aplink statymus, kad būtų galima išdėstyti kiemo perimetrą. Tai suteiks jums gerą supratimą, kaip kiemas tilps.

Norint išlaikyti savo vidaus kiemo lygį nuo pat pradžių, pravartu įsitikinti, kad jūsų perimetras  yra lygus. Jei visos jūsų eilutės yra lygios, tada kiekviename žingsnyje galite išmatuoti nuo eilutės ir jūsų matavimai bus pagrįsti tuo pačiu pradžios tašku.

Taip pat galite naudoti lazerio prietaisą, kuris taupo nustatymo laiką ir energiją naudodami lazerio šviesą, kad patikrintumėte, ar viskas yra lygu.

Iškaskite žemę. Gylis, kurį jūs kasate, skirsis priklausomai nuo to, kokio storio yra jūsų klotuvai ir kiek žvyro uždėjote.

Čia bus naudinga lygio perimetro eilutė. Išmatuokite nuo taško visoje vidaus kiemo erdvėje, kad įsitikintumėte, jog iškasėte pastovų gylį. Jūs netgi galite ištiesti laikiną virvutę visoje srityje, kad nustatytumėte, ar vidurys taip pat lygus.

Terasos statymas gali pareikalauti kantrybės, taip pat reikia pasirūpinti ir reikalingomis medžiagomis. Užsukite į wpclentos.lt ir atraskite tinkamiausias terasų lentas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>