Kaip papuošti kiemą Kalėdoms?

Niekas kitas taip neprimena mums apie artėjančias Kalėdas kaip šventiškai papuošti namai. Tam, kad pakilios nuotaikos būtų dar daugiau, pravartu pasirūpinti ir kiemo dekoracijomis – tuomet visiems parodysite, kad jau gyvenate šventiškomis nuotaikomis. Kokias idėjas verta įgyvendinti lauke?

Namą dekoruokite lemputėmis

Toks kiemo dekoravimo būdas yra vienas populiariausių – tam tereikia įsigyti tinkamo ilgio, šalčiui ir drėgmei atsparias lempučių girliandas. Tačiau jei norite, kad Jūsų namas būtų išskirtinis, iš tokių girliandų patys galite sukurti įvairiausias ornamentus ar netgi kalėdinę eglutę – tuomet originalumo tikrai nepritrūks. Be to, ir pačios girliandos gali būti įdomesnės: meteoritų lietus, varvekliai ar kiti panašūs sumanymai be didelių Jūsų pastangų padės sukurti unikalią aplinką.

Pridėkite šventiškų statulėlių

Tai – kone pats paprasčiausias būdas eksterjerui suteikti daugiau šventiškumo. Šiuo metu prekyboje galima rasti daugybę kalėdinių simbolių, kurie gali apsigyventi Jūsų sode. Itin dažnai nusprendžiama surasti vietos elniui – tokia šviečianti dekoracija primins, jog netrukus sulauksime ir Kalėdų senelio pasirodymo. Dar geriau, jei šis gyvūnas temps roges – tuomet dekoracijai tikrai netrūks tikroviškumo.

Taip pat galima pagalvoti apie angelo statulėlę, nykštukus ar kitus miško žvėrelius – svarbiausia nepersistengti, palikti vietos patogiam praėjimui ir visas dekoracijas daugiau ar mažiau suderinti tarpusavyje. Jūsų kieme gali apsigyventi ir pats Kalėdų senelis – apie tokias dekoracijas plačiau skaitykite čia: https://kaledos.lt/katalogas/16/kaledu-senelis/cat145.

Papuoškite kalėdinę eglutę

Eglutė neabejotinai yra pagrindinis kalėdinis simbolis, tad net ir tuomet, jei vieną šventinį medį esate pasipuošę namuose, suraskite vietos dar vienai dekoracijai ir lauke. Ji tikrai taps ryškiausiu kiemo akcentu, primenančiu apie neilgai trukus ateisiančias šventes. Vaikams toks Jūsų sprendimas tikrai patiks – tuo labiau, jog nebus aišku, prie kurios eglutės Kalėdų senelis nuspręs palikti visas dovanas.

Nepamirškite lauko durų

Tam, kad šventinis eksterjeras būtų pilnai išbaigtas, reikėtų pasirūpinti, jog įžengiant į namus, Jus ir svečius taip pat pasitiktų šventinis simbolis. Šiam tikslui dažniausiai pasitelkiami ant durų kabinami Advento vainikai – teigiama, kad šios dekoracijos populiarios dar nuo pagonybės laikų. Dabar toks vainikas dažniausiai gaminamas iš žaliuojančių medžių, kankorėžių ir kitų miško gėrybių. Daugiau informacijos apie juos rasite Kaledos.lt puslapyje: https://kaledos.lt/katalogas/16/vainikai/cat146.

Pasitelkę šiuos patarimus, sukursite labai šventišką kiemo aplinką, kuria grožėsitės tiek Jūs, tiek ir aplinkiniai. Įgyvendinti šias idėjas tikrai nebus sunku – tam tereikės Jūsų kūrybiškumo ir šiek tiek laisvo laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>