Kaip paruošti plaukus šukuosenai?

Tinkama plaukų priežiūra gali užtikrinti, kad jie visada atrodys puikiai, juolab, kad nepriklausomai nuo plauko struktūros – jis bus gyvybingas. Tiesa, jeigu dažnai keičiate šukuosenas, formuoti plaukus, natūralu, kad jie tampa nebe tokie gyvybingi, tad papildomas dėmesys – tikrai reikalingas ir būtinas.

Formavimui ir plaukų reikia rasti geros kokybės priemonės, kaip kad pavyzdžiui Revlon kosmetika https://garbane.lt/328_revlon, taip pat – skirti jiems kuo daugiau dėmesio. Tokiu atveju plaukas išliks elastingas ir guvus.

Pirmiausia reikalingas intensyvus plaukų drėkinimas, kuris turėtų būti daromas reguliariai. Geriausia – kartą per savaitę. Tam puikiai tinka specializuotos aliejinės kaukės, kurios iš pačių pagrindų pamaitina plauką, tad suteikia jam daugiau elastingumo. Tokiu atveju šukuosenos formavimo metu – jis tampa paslankus.

Žinoma, taip pat reikalingos ir geros kokybės šukos, kurios padeda išvengti plaukų galiukų lūžinėjimo. Geriausia, kad šukų dantukai yra mediniai, taip pat – retesni, kadangi per tankūs gal pešti plauką.

Žinoma, atsakingai rinkitės ir formavimo priemones, kurios dažniausiai veikia karščio pavidalu, tad gadina plauką. Puikus pasirinkimas Revlon plaukų suktuvas, kuris nepeša, taip pat ir to paties gamintojo plaukų džiovintuvas, kuris gali turėti net kelis reguliavimo funkcijas, tad pagal poreikius plaukai gali būti džiovinami net ir su vėsiu vėjeliu.

Įsigijus geras karščiu veikiančias formavimo priemones taip pat turėtumėte įsigyti ir specialius kremus bei kitas priemones, kurios padeda užfiksuoti. Tam, žinomam, reikalingos putos, plaukų lakas. Vėlgi, šiuo atveju svarbiausia yra rinktis tokias, kurios ne tik gero fiksavimo, tačiau ir gebančios pamaitinti plaukus. Būtent tokias dažniausiai kirpyklose naudoja profesionalai ir būtent tokias dėl mažos kainos kiekvienas gali turėti savo namuose.

Prieš kiekvieną šukuoseną reikalingas plaukų sušukavimas. Taip pat dažniausiai naudojamos specialios priemonės, kurios padeda išvengti karščio daromos neigiamos įtakos pačiam plaukui. Žinoma, taip pat ir tokie segtukai bei gumutės, kurios tikrai neveržia plauko, tad išardžius šukuosena – jie neatrodys sausi, nušiurę.

Jeigu keliaujate šukuoseną darytis pas specialistus, tikėtina, kad jie turės viską, ko reikia, tad ir priemonės bus kokybiškos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>