Kaip pasiruošti kelionei po Europą traukiniu?

Kelionė traukiniu po Europa yra lengva, patogi, vaizdinga ir efektyvi. Palyginti su skrydžiais, jūsų kelionės bus lengvesnės ir patogesnės – be to, daug mažesnė rizika būti užkluptam dėl papildomų mokesčių už bagažą ar registraciją! Daugumoje Europos dalių yra puikūs didelės spartos tinklai, ir net lėtesniais maršrutais vis tiek atsiveria nuostabūs vaizdai ir yra daugiau vietos ištiesti kojas. Kelionė po Europą, suteikia puikią galimybę pamatyti kraštovaizdžio pasikeitimą prieš jūsų akis – nuo kalnų iki pakrantės vaizdų ir besidriekiančių kaimo vietovių. Jei norite šiek tiek prabangos, galite važiuoti pirma klase, kad patirtis būtų ypatinga.

Kas yra Interrail/Eurail?

„Interrail“ ir „Eurail“ leidimai yra dviejų tipų Europos geležinkelio bilietai, naudojami keliaujant po Europą traukiniu. Abiejų tipų bilietų naudojimas yra labai panašus – jūsų pilietybė arba gyvenamoji vieta lemia, kokio leidimo jums reikia. Kiekvienas bilietas leidžia keliauti traukiniu Europos šalyse ir tarp jų. Bilietai galioja nustatytą kelionės dienų skaičių per naudojimo laikotarpį.

Ar turėčiau pirkti Interrail ar Eurail bilietą?

Turite teisę gauti „Interrail“ bilietą, jei:

  1. Esate Europos pilietis (arba jei turite dvigubą pilietybę) ir turite Europos pasą.
  2. Esate ne Europos pilietis, gyvenęs Europos šalyje ne mažiau kaip 6 mėnesius.

Jei jums netaikoma nė viena iš šių taisyklių, jums reikalingas „Eurail“ leidimas.

Kokie yra Interrail/Eurail bilietai?

Tiek „Interrail“, tiek „Eurail“ bilietai yra skirtingų tipų ir yra prieinami įvairaus amžiaus žmonėms (taigi ne tik studentams!). Jaunesniems nei 28 m. ir vyresniems nei 60 m. kaina yra sumažinta, todėl būtinai nurodykite teisingą amžiaus grupę, nes kitaip jūsų bilietas nebegalios. Nemanykite, kad „atrodydami jaunai“ galite mokėti mažiau – deja, jūsų paso numeris ir gimimo data bus atspausdinti ant bilieto – tad tikriausiai neišsiversite! Tai puiki galimybė keliauti po Europą traukiniu. Daugiau apie Europą skaitykite nuorodoje: http://www.manokompasas.lt/category/europa/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>