Kaip pasveikinti draugę?

prekyba gelemis

Draugę pasveikinti reikia taip, kad ji būtų maloniai nustebinta ir ilgai prisimintų gražias akimirkas. Artėjant kokiai nors svarbiai šventei, reikėtų sugalvoti kažką tokio, kad jūsų draugė būtų patenkinta ir laiminga. Niekuomet nepasiduokite banalioms idėjoms ir pasistenkite kažką padovanoti iš širdies ir sugalvoti tokį gerą gimtadienio sveikinimą, kuris ilgam užstrigtų atmintyje.

Patys geriausi sveikinimai- staigmena

Surenkite kokį nors įdomų scenarijų, įvekkite savo draugę į tariamą bėdą ir kai ji bus praradusi viltis, ją pradžiuginkite, padarydami taip, kad jūsų draugė grįžusi namo po tariamų bėdų pamatytų, kad jos laukia draugai, kurie nori su ja atšvęsti gimtadienį. Gimtadienio sveikinimai ir tostai dabar yra gana populiari tema internete, jeigu įvesite raktažodį į paieškos sistemą, tikrai rasite kažką įdomaus ir originalaus, nors, žinoma, visuomet geriausia yra sugalvoti kažką visiškai nuosavo, kažką tokio originalaus, kuris atspindėtų jūsų visą draugystę.

Neiprastos gėlės šventėms

Miegančios rožės- dar vienas gėlių dovanojimo variantas, tai tarsi užkonservuotos rožės po kupolu. Jos yra stačios, nenuvysta, todėl galite jomis grožėtis. Miegančios rožės po stiklo gaubtu išsilaiko net kelis metus. Tai muostabi dovana draugei, kuri mėgsta gėles. Jeigu norite padovanoti gyvą gėlių puokštę- rinkites gėles dėžutėje. Stilinga apvali dėžutė suteikia papildomą dizainą, o kartu tai labai praktiška, nes nereikia jos pamerkti į atskirą vazą. Akrilinės dėžutės- tai gėlės įstatytos į specialias akrilines dėžutes. Gėlės negali iškart nuvysti, puikiai laikosi, jomis ilgai galima grožėtis.

Prekyba gėlėmis

Gėlių versle beveik visi augalai keliauja iš Olandijos, aukcionuose parduodama ne tik vietos augintojų produkcija, bet ir rožės, gvazdikai, kiti augalai iš Ekvadoro. Prekyba gėlėmis daug rizikos ir darbo reikalaujantis verslas. Gėlės kartais atkeliauja netinkamai supakuotos, ne tokios kokybės, kokios buvo tikėtasi, jos greit genda. Darbas didmenoje sunkus fiziškai, tenka keltis anksti ryte ir nuotoliniu būdu dalyvauti aukcionuose Olandijoje, naktį pasitikti vilkikus su kroviniu ir tikrinti prekes, paryčiais pakrauti jas mažmenininkams. Gėlininkė dirbdama mažmeninėje prekyboje, pati renkasi gėles, gali atsisakyti nepatikusių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>