Kaip priversti žmones atkreipti dėmesį į naujai sukurtą automobilių servisą

automobilių servisasPakankamai nemažai verslininkų galvoja apie investicijas į automobilių remonto dirbtuvės kūrimą, ką lemia išties labai didelis potencialus tokio verslo pelningumas. Visgi, konkurencija šioje srityje yra tiesiog milžiniška, kas neretai atbaido apie tokią investiciją galvojančius žmones. Visgi, yra būdų, kurie leidžia apeiti vyraujančią konkurenciją ir priversti žmones atkreipti į naujai sukurtą automobilių servisą savo dėmesį.

Užsiimkite socialine veikla
Iš pirmo žvilgsnio automobilių remonto dirbtuvės integravimas į visuomeninę veiklą gali atrodyti kaip ganėtinai keistas ir netradicinis reiškinys, bet faktas, jog tokio tipo veikla tampa ne tik puikiu būdu atitrūkti nuo kasdieninės rutinos autoserviso savininkams, bet ir puikia jo reklama. Sukonkretinti tai, kokia socialine veikla galėtumėte užsiimti, yra išties nelengva, kadangi galimybių šioje vietoje yra begalė – galite finansiškai prisidėti prie įvairių renginių organizavimo, galite jų organizavimu užsiimti ir patys, galite net ir dalyvauti su savo autoserviso sukurta komanda įvairiose bėgimo/dviračių/automobilių lenktynių varžybose. Trumpai tariant – šiuo aspektu ribų nėra bei viskas priklauso tik nuo jūsų entuziazmo ir finansinių galimybių.

Pradėkite nuo nedidelių kainų
Pakankamai nemaža dalis savo veiklą tik pradedančių automobilių remonto dirbtuvių startuoja su pakankamai nemenkais įkainiais. Visgi, to daryti nereikėtų, net jei šioks toks kainų mažinimas ir reikš, jog kurį laiką nepasieksite pelno. Naudojimasis mažai žinomų autoservisų paslaugomis žmonėms yra savotiška rizika, tad jei jų teikiamų paslaugų kainos bus identiškos didesnę patirtį turinčių automobilių remonto dirbtuvių įkainiams – abejonių, ką tokiu atveju žmonės rinksis, nebekyla. Tad į kainų mažinimą darbo pradžioje žiūrėkite kaip į savotišką investiciją į klientų rato bei įvaizdžio susidarymą, ko, jei dėl didelių kainų neturėsite klientų, padaryti tikrai nepavyks.

One thought on “Kaip priversti žmones atkreipti dėmesį į naujai sukurtą automobilių servisą

  1. O mano manymu, didžiausią dėmesį atkreipia pigiausios dalys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>