Kaip prižiūrėti skalbimo mašinas, jog jos tarnautų ilgiau?

Šiuolaikinių skalbimo mašinų instrukcijose paprastai nurodomas 7-10 metų tarnavimo laikas, tačiau prietaisas kartais sugenda po 2 metų.

Laiku ir teisingai išvalius skalbimo mašiną, ne tik pailgės jos tarnavimo laikas, bet ir dar labiau pagerės skalbimo kokybė. Tam tikslui būtina naudoti skalbimo mašinų valymo priemones: skystus ploviklius, cheminius valiklius.

Kalkių sluoksnis žymiai padidina vandens šildymo laiką, o tai reiškia, kad sunaudojama daugiau energijos. Jei laiku neišvalysite kaitinimo elemento, tai gali rimtai pakenkti jūsų mašinai. Plaukų, nešvarumų ir dulkių, kurios lengvai patenka į skalbimo mašinos būgną, kartu su nešvariais skalbiniais negalima visiškai nuplauti vandeniu ir paprastai visa tai nusistovi ant vidinių dalių ir žarnų. Jei tokiomis sąlygomis ilgai eksploatuosite mašiną, joje gali susikaupti daugiau nešvarumų, o jei nebus valoma, ji pradės skleisti netikėčiausius ir toli gražu ne pačius maloniausius kvapus. Grybai ir pelėsiai tiesiog mėgsta kauptis skalbimo mašinose.

Bet tai tik pusė bėdos, nes jei pelėsis ar jo grybelio sporos pateks į žmogaus kūną, jie gali padaryti nepataisomą žalą jūsų organizmui, gali iššaukti net alergijas. Štai kodėl patariame nepamiršti savalaikio skalbimo mašinos valymo.

Rūgštiniai produktai puikiai pašalina nuosėdas nuo kaitinimo elemento. Preparatai su chloru turi antibakterinių savybių pašalinti grybus ir pelėsius bei neutralizuoti nemalonius kvapus. Svarbu žinoti, jei valymo priemonė turi didelę koncentraciją, tai gali ne padėti, o pakenkti viduje esančioms mašinos dalims.Geros buitinės cheminės medžiagos neturėtų būti pavojingos žmonėms ir neturėtų palikti žymių ant drabužių.

Prekyboje didelė pasiūla įvairių valiklių miltelių, tablečių ar gelio pavidalu. Šiose priemonėse yra aktyvaus deguonies. Jis pašalina bakterijas, skaido sunkius nešvarumus, skatina riebalų šalinimą.

Rūpindamiesi nepriekaištinga technologijų būkle, jūs rūpinatės savo sveikata. Todėl svarbu, kad visos prietaiso dalys būtų švarios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>