Kaip prižiūrėti vilnonį pledą?

Ar turėčiau vilnos antklodę valyti sausai ar plauti? Protingi patarimai, kaip prižiūrėti visą gyvenimą. Vilna yra patvari, ilgaamžė, natūraliai liepsnojanti ir hipoalergiška. Vilna rūpinasi labiau nei lengvai prižiūrimi audiniai, kur supratimas apie natūralius pluoštus yra skirtas klientams, kurių skonis yra rafinuotesnis. Škotų princo vilnos metimai yra paveldėtos kokybės, kuria galima mėgautis visą gyvenimą, ir patogumas, kurį tinkamai prižiūrint perduoda ateities kartoms.

Škotų princo vilnos priežiūros patarimai. Vilnos metimai kadaise buvo įprastas daiktas daugelyje namų. Dirbtiniai arba medvilniniai pluoštai pakeičia vilną, kurią lengva prižiūrėti ir skalbti mašinoje. Šiuolaikiniuose namuose vilnos metimas kaip išskirtinis dizaino elementas kambaryje yra prabangos ir rafinuotumo ženklas. Apsaugokite savo investicijas atlikdami šiuos paprastus vilnos pluošto priežiūros veiksmus.

Vilna patikima, patvari ir ilgai tarnaujanti. Vilna yra tarsi spyruoklė, ji turi natūralų gofrą, kuris leidžia jai grįžti į natūralią formą. Sudėtinga suvyniota struktūra suteikia jam didelį atsparumą, kad netaptų plokščia ir kieta. Gerai žinoma, kad vilna yra tvirta ir elastinga. Vilnos pluoštas gali būti sulenktas nesulaužant ir vis tiek gali atsigauti.

Natūralus audinys. Dėl didelio azoto ir vandens kiekio avies vilna yra natūraliai ugniai atsparus pluoštas, kurį sunku uždegti. Vilna netirpsta, lašėja ir neišskiria garų – pagrindinė gaisro žūties priežastis ir pagrindinis gaisro pareigūnų prieigos per incidentus apribojimo klausimas.

Draugiška medžiaga sergantiems dėl alerginių sutrikimų. Vilna yra atspari bakterijoms, pelėsiams ir grybeliams, kurie gali sukelti alergines reakcijas. Vilna taip pat turi mikroskopines poras, kurios efektyviai reaguoja į drėgmės pokyčius, todėl yra nepalankios namų dulkių erkių augimui ir veisimuisi, kurių alergenai yra vienas iš astmos priepuolių sukėlėjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>