Kaip veikia plaukų šalinimo lazeris?

Daugeliui plaukų perteklius ant kūno atrodo neestetiškai ir negražiai. Ypač kenčia moterys, kurios pasiruošusios iškęsti skausmą, kad tik atsikratytų nekenčiamų plaukų. Tokiai procedūrai atlikti naudojami specialūs kremai, vaškas, depiliatoriai, tačiau tokie metodai duoda tik laikinus rezultatus. Žinoma, oda tampa lygi, bet po 14-20 dienų plaukeliai atauga.

Šiuolaikinėje kosmetologijoje geriausias būdas pašalinti nepageidaujamus veido ir kūno plaukus yra plaukų šalinimo lazeris. Šis metodas yra neskausmingas ir efektyvus.

Plaukų šalinimo lazeriu privalumai

Pagrindinis plaukų šalinimo lazeriu pranašumas, be abejo, yra ilgalaikis gydymo poveikis. Plaukai, kurie buvo veikiami lazerio spindulio, niekada neatauga toje pačioje vietoje. Šis metodas yra nekenksmingas, nes lazeris veikia tik melaniną ir šaknį, tačiau nepažeidžia aplinkinių audinių. Procedūros metu specialistas vienodais judesiais apdoroja odą, o aparatas etapais įkaitina folikulus ir juos sunaikina. Procedūra neskausminga, dauguma pacientų ją lengvai toleruoja, jaučia tik nedidelį dilgčiojimą. Kadangi lazeris plaukams šalinti naudoja tik šviesą, ši procedūra nesukelia odos dirginimo, kurį gali sukelti kiti plaukų šalinimo būdai. Tai vienintelė galimybė atsikratyti bet kokios spalvos ir struktūros plaukų. Lazeris gali pašalinti juos visus, nepriklausomai nuo pigmentacijos stiprumo, storio ir struktūros.

Plaukų šalinimas lazeriu turi reikšmingų pranašumų, palyginti su skutimosi peiliukais, vašku ir elektriniu epiliatoriumi:

  • Ilgalaikis poveikis. Po pirmo seanso plaukų augimas sulėtėja ir iškrenta, o po

pilno kurso oda išlieka lygi keletą metų;

  • Jokių nemalonių pasekmių ir šalutinių poveikių, nėra alerginių

reakcijų, nelieka įaugusių plaukų ar dėmių.

  • Plaukai pašalinami net sunkiai pasiekiamos vietose nosyje, ausyse.
  • Tinka visų tipų odai, net ir įdegusiai.

Plaukų šalinimas lazeriu padeda negrįžtamai atsikratyti nepageidaujamų plaukų. Procedūra atliekama tiek vyrams, tiek moterims, o lygi oda po depiliacijos sumažina prakaitavimą ir bakterijų dauginimąsi odos paviršiuje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>