Kas įeina į vestuvių fotografų kainą?

Vestuvių fotografų kainos Lietuvoje yra tiesiog milžiniškos – jos siekia net iki daugiau nei tūkstančio eurų o tai, daugumai žmonių, yra išties sunkiai prieinamos lėšos. Šiandien kalbėsime apie visą tai, ką vestuvių fotografai dažniausiai įtraukia į savo teikiamų paslaugų kainas.

Vestuvių fotografija

Atskirų vestuvių dalių fotografavimas
Profesionalūs vestuvių fotografai turi atskirus įkainius kiekvienai vestuvių daliai : vestuvių ceremonijai, specialiai fotosesijai po jos, vakarinei vestuvių daliai bei antrai vestuvių dienai. Pasirinkus vestuvių dalis, kuriose jums reikės profesionalaus fotografo, bus nustatyta atitinkama kaina, kuri ir sudarys didžiąją dalį galutinės sumos, kurią turėsite sumokėti už vestuvių fotografo atliktas paslaugas.

Papildomos paslaugos
Nors fotografavimas ir yra esminė vestuvių fotografų teikiama paslauga, tačiau jie teikia ir pakankamai didelį skaičių su tuo susijusių papildomų paslaugų. Dauguma vestuvių fotografų siūlo fotoknygų kūrimą – dažniausiai fotografijomis naudojamės kompiuterių dėka, tad vestuvinių akimirkų pripildyta fotoknyga yra puikus realus vestuvių simbolis. Taip pat, pakankamai nemaža dalis fotografų siūlo ir vaizdo įrašų kūrimo paslaugas, kas leidžia iš vestuvių metu padarytų nuotraukų sukurti vadinąmąjį fotofilmą, kuris dar labiau pagyvins kiekvieną nuotrauką, o foninė muzika vaizdo įraše leis dar geriau prisiminti lemtingąją dieną.

Kelionės išlaidos
Jei naudositės vestuvių fotografo, gyvenančiame kitame mieste ar net kitoje valstybėje, paslaugomis, dažniausiai teks sumokėti ir už jo kelionę. Priklausomai nuo kelionės ilgio, tai gali pridėti papildomus keletą dešimčių ar šimtų eurų prie galutinės vestuvių fotografo teikiamų paslaugų sumos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>