Kodėl verta avėti aspauginius darbo batus?

darbo bataiŽmogaus sveikata be jokios abejonės yra pats didžiausias turtas. Dažnas pamiršta, kad pavojai tyko visur: gatvėje, parduotuvėje ir labai dažnai darbo aplinkoje. Kai kurių specialybių atstovai privalo dėvėti darbo drabužius ir avalynę, kurie yra parenkami pagal darbo specifiką.

Nešioti apsauginius drabužius ir ypatingai apsauginius batus darbe yra nepaprastai svarbu, ypač jei esate vienos iš pavojingesnių ir kasdien riziką susižeisti darbe turinčių profesijos atstovų, pvz.: statybininkai. Ar žinojote, kad 25 proc. negalios atvejų visame pasaulyje kyla susižeidus kojas darbo metu? Norėdami užtikrinti maksimalią apsaugą darbe, daugelyje pasaulio šalių yra įgyvendinama griežtesnė darbo saugos politika ir įvedami griežtesni standartai. Pavyzdžiui, Kanadoje pėdų sužeidimų darbe skaičius sumažėjo 60 proc., nes buvo įvestas įstatymas, jog darbe yra privaloma avėti apsauginius darbo batus.

Apsauginiai batai dažnai gaminami iš patvarių medžiagų, kad atlaikytų įvairius pavojus darbo vietoje. Darbo rūbai ir batai gali apsaugoti ne tik nuo darbe tykančių pavojų, krentančių, riedančių, sunkių ar aštrių daiktų, bet gali tapti ir puikus pasirinkimas dirbant ūkyje ar atliekant sodo priežiūros darbus. Atvila.lt siūloma darbo avalynė yra patogi, lanksti ir stilinga.

Kokie dar yra darbo batų privalumai, be to, jog apsaugo pėdą nuo neplanuotų sužeidimų?

Apsauginiai batai dažnai būna sunkesni, tačiau jie padeda palaikyti taisyklingą laikyseną. Kadangi dirbant dažnai tenka stovėti ilgą laiką, tokio tipo avalynė gali padėti užtikrinti, kad pėdos būtų tinkamoje pozicijoje. Darbo batai taip pat apsaugo nuo ekstremalių orų pokyčių. Jei ilgesnį laiką tenka dirbti lauke, besikeičiančios oro sąlygos gali sukelti daug sveikatos problemų, pvz.: dėl žemos temperatūros gali sulėtėti kojų kraujotaka, tai gali paskatinti nušalimus ir nervų pažeidimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>