Kodėl verta naudoti natūralią odą baldų gamybai?

Gyvūnų oda – viena seniausių medžiagų, kurią žmonės pradėjo naudoti, gamindami dėklus ginklams, rankinėms, taip pat baldų apmušalams. Daugelį amžių tokia odinė baldų apdaila buvo aukšto statuso ir prabangos ženklas.

Šiuolaikiniai apmušalai iš gyvūnų odos skiriasi savo išoriniu dizainu ir vartotojų savybėmis. Jis gali būti lygus ir matinis, bet kokios spalvos. Tokių apmušalų paviršius yra praktiškas, gražus ir lengvai valomas. Platų audinių pasirinkimą rasite nevotex.lt.

Natūrali oda, kaip baldų apmušalai, turi daug pranašumų prieš kitas medžiagas baldams:

  • Prabangi išvaizda. Oda apmuštos minkštos sofos, foteliai ir kėdės bus tikra bet kokio interjero puošmena. Jie gali pabrėžti minkštas ir suapvalintas gaminio formas.
  • Didelis spalvų ir tekstūrų pasirinkimas. Šiuolaikinės apdirbimo technologijos leidžia išgauti bet kokios spalvos ir atspalvio odą, o tai leidžia pasirinkti individualų sprendimą bet kokiam interjerui.
  • Ilgas tarnavimo laikas. Kokybiški apmušalai atsparūs aukštai ir žemai temperatūrai, drėgmei, atsparus dilimui, ilgalaikei trinčiai ir plyšimui.
  • Geri lytėjimo pojūčiai. Natūrali oda yra minkšta ir maloni liesti, patogi, turi lygų ir subtilų paviršių.
  • Lengva priežiūra. Baldai pagaminti iš natūralios sodos nesugeria dulkių. Paviršiaus priežiūrai naudojamos minkštos, drėgnos šluostės, impregnuotos specialiais odos gaminiais.
  • Ekologiškumas. Natūrali oda „kvėpuoja“, pasižymi geromis higieninėmis savybėmis, nealergizuoja.

Patarimai renkantis natūralia oda apmuštus baldus

Natūralios odos apmušalų eksploatacinės savybės leidžia jį naudoti tiek namuose, tiek esant intensyvesnei apkrovai – restoranuose, baruose. Dažnai naudojamas išskirtinių ir dizainerių kurtų baldų gamybai.

Sofos ir foteliai svetainei

Minkštos odos foteliai ir sofos gali tapti tikra svetainės interjero puošmena. Jie sukuria komforto atmosferą ir sukelia daug malonių emocijų tiems, kurie ant jų ilsisi. Kvėpuojantis paviršius vėsina karštą vasarą ir šildo žiemą. Sofas ir fotelius galima papildyti mediniais elementais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>