Kodėl verta rinktis kardio treniruotes?

Kardio treniruotės yra įvardijamos kaip vienos naudingiausių. Šio tipo treniruotės yra naudingos įvairaus amžiaus žmonėms, kurie nori pagerinti savijautą ir bendrą sveikatos būklę. Priežasčių, kodėl kardio treniruotės įvardijamos kaip vienos efektyviausių, yra ne taip ir mažai, taigi, aptarkime pačias svarbiausias.

Širdies stiprinimas

Reguliariai sportuojant yra stiprinami ne tik raumenys, bet taip pat ir širdis. Kardio treniruotės didina ištvermę, gerina kraujo apytaką bei mažina insulto tikimybę. Jei skundžiatės širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimais, vertėtų kelis kartus per savaitę atlikti kardio pratimus (dėl tinkamo krūvio vertėtų pasikonsultuoti su gydytoju).

Cukraus kiekio kraujyje reguliavimas

Jei kelis kartus per savaitę minsite dviratį, žingsniuosite ant steperio ar atliksite kitus kardio pratimus, galėsite sumažinti kraujospūdį ir sureguliuoti cukraus kiekį kraujyje. Reguliarios treniruotės gali padėti atsikratyti gliukozės pertekliaus, didinti insulino poveikį ir efektyviai kovoti su diabetu.

Kova su artritu ir osteoporoze

Kardio treniruotės taip pat padeda efektyviai kovoti su artritu bei osteoporoze. Reguliariai mankštinantis gali būti padidinamas kaulų tankis ir užtikrinamas jų tvirtumas. Tam tikri treniruokliai, pavyzdžiui, elipsinis dviratis, sumažina sąnarių apkrovą ir užtikrina saugią treniruotę.

Alzheimerio ligos rizika

Specialistai teigia, kad reguliarios kardio treniruotės gali padėti užkirsti kelią Alzheimerio ligai ir sumažinti jos progresavimą. Kaip ir bet kuri kita aktyvi veikla, kardio treniruotės turi teigiamos įtakos smegenų veiklai, todėl tokią mankštą tikrai verta įtraukti į savo dienotvarkę.

Jei svarstote apie galimybę įsigyti kompaktišką ir gana nebrangų kardio treniruoklį, puikiu pasirinkimu gali būti steperis, kuris tikrai padės pasiekti pageidaujamų rezultatų. Platų tokios sporto įrangos pasirinkimą galite rasti šioje internetinėje svetainėje: https://sportuok.lt/Stepai-ir-steperiai, kurioje tikrai išsirinksite jums labiausiai tinkančią sporto įrangą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>