Kodėl verta rinktis oras-vanduo šilumos siurblius namams?

Iš keletos pažangių šildymo sistemų, šildymas šilumos siurbliais pasirenkamas vis dažniau. Dažniausiai naudojama oras – vanduo šilumos siurblių rūšis. Kodėl pastaruoju metu šis šildymo būdas toks populiarus ir dėl ko verta jį rinktis? Pasistengsime atsakyti! 

● Dvi funkcijos
Skirtingai, nei kai kurios kitos šildymo sistemos, oras – vanduo šilumos siurblys gali būti naudojamas ir patalpų, ir vandens pašildymui. Sistema šildo vandenį, esantį radiatoriuose arba grindinėje šildymo sistemoje, bei vandens boileryje.

● Lengvas montavimas
Šilumos siurblių oras – vanduo montavimas nėra sudėtingas. Šios šildymo sistemos pajungimui nereikalingi jokie kasimo darbai. Šilumos siurbliai oras – vanduo sudaryti iš dviejų blokų – vidinio, kuris statomas namų viduje ir išorinio, eksploatuojamo namo išorėje. Abu šie blokai sujungiami tarpusavyje, laikantis tam tikrų rekomendacijų. Tad nors ir šilumos siurblio montavimas nėra sudėtingas, geriau jį patikėti profesionalams. Didelę įvairių rūšių šildymo sistemų montavimo patirtį turi įmonė „Adma“. Informaciją apie šios įmonės teikiamas šildymo sistemų montavimo, remonto ir kitas paslaugas rasite internetinėje svetainėje adma.lt .

● Nereikalingas kuras ir priežiūra
Šilumos siurbliai oras – vanduo energiją gamina iš išorės oro, lietaus arba žemės. Tai, kad nereikia įsigyti jokio kuro ne tik sumažina šildymo išlaidas, bet ir leidžia pamiršti šildymo proceso priežiūrą, šildymas su siurbliais oras – vanduo nereikalauja jokio dėmesio. Šiai sistemai nereikalingas ne tik kuras bei priežiūra, bet ir dujos. Tad vienas iš privalumų – galimybė turėti patogų ir ekonomišką šildymą, net jei namuose nėra dujų įvado.

Tai pagrindiniai šilumos siurblių oras – vanduo privalumai. Tad į klausimą, ar verta rinktis šį šildymo būdą, atsakome vienareikšmiškai – tikrai verta!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>