Kokio dydžio draskyklės labiausiai tinka suaugusioms katėms?

Išsirinkti katei geriausią draskomąją stulpelį gali būti varginantis ir brangus darbas. Galite nusipirkti keletą kačių draskyklių, kurių jūsų katė beveik nepaiso ir nenorės draskyti. Vietoj to, ji žygiuoja prie savo mėgstamo „draskymo stulpo“ – jūsų sofos. Galite nuspręsti, kad jūsų katė tiesiog nemėgsta draskymų stulpų, tačiau taip būna retai. Viena iš klaidų, kurią daro žmonės, yra ta, kad jie pasirenka draskykles, kurie patinka jiems, žmonėms, o ne galvoja apie tai, kas patinka kačiukui. Šiek tiek žinių padės rasti tinkamą draskomąjį stulpelį jūsų katei.

Čia pateikiamos pagrindinės savybės, kurių jūsų katė ieško geroje katės draskymo vietoje. Katėms reikia aukštų stulpų, kad jie imituotų medžius. Aukštis ir tvirtumas. Gera medžiaga draskymui ir smulkinimui. Vertikalūs ir horizontalūs paviršiai. Medžiagų ir paviršių įvairovė. Katės nori aukštų kačių draskymo postų. Kasymosi stulpelis turi būti pakankamai aukštas, kad kasydama katė galėtų visiškai išsitiesti. Tai reiškia, kad jūsų katė gali iki galo ištiesti savo kūną ir išriesti nugaros bei pečių raumenis, o tai svarbu sveikatai ir lankstumui (katės yra jogos meistrės). Jei katės turi pritūpti, kad galėtų pasikasyti, jos negaus visos naudos iš pratimų ir raumenų tempimo, be to, joms tai gali būti nepatogu.

Katėms reikia tvirtų kačių draskymo stulpų. Katėms reikia tvirto stulpo, kuris nesvyruotų ir nenukristų. Draskymo stulpelio tvirtumas yra labai svarbus dėl kelių priežasčių: Jei stulpas kliba, jūsų katė jo nenaudos. Tai viena iš priežasčių, kodėl katės mėgsta sudraskyti sofas ir kėdes – jos yra itin stabilios. Laukinėje gamtoje katės labiau mėgsta draskyti „ramius“ paviršius, todėl galite suprasti, kodėl katės ieško nejudančio daikto. Draskyklė katei gali būti viena is pagrindinių jos veiklų namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>