Kokio tipo šilumos siurblį verta pasirinkti namams?

silumos siurbliai, montavimas

Šilumos siurblys – įrenginys, kuris šildys jūsų namus ne vienerius metus, todėl yra svarbu jį pasirinkti teisingai, vadovaujantis ne tik prieinama kaina, tačiau ir patikimumu bei efektyvumu. Atkreipkite dėmesį į gamintoją, modelį ir technines charakteristikas, nes jos leis užtikrinti jūsų namuose šilumą ir jaukumą. Šilumos siurbliai yra pakankamai brangi investicija, tačiau kokybiški ir gal kiek brangesni modeliai tarnaus jums iki dvidešimties metų. Renkanti iš daugybės rinkoje siūlomų gaminių, verta pasidomėti jų pagrindiniais skirtumais, kad galima būtų išsirinkti tinkamiausia įrenginį.

Vienas pagrindinių skirtumų tarp šilumos siurblių yra jų veikimo principas. Populiariausi šiuo atveju yra siurbliai oras-oras, arba oras-vanduo. Abu šie variantai šildymui naudoja lauke esantį orą, tačiau jei pirmasis jį naudoja patalpų oro šildymui, tai antras gautą šilumą panaudoja vandens šildymui. Oro šilumos siurblius yra nesudėtinga įrengti ir gali būti pritaikomi labai įvairiose situacijose.

Renkantis tinkamą siurblį, reikia apskaičiuoti jo techninius parametrus, kurie reikalingi namo šildymui. Tam yra svarbu žinoti tam tikrus rodiklius, kurie leis pasirinkti tinkamai. Tie rodikliai yra: žiemos temperatūra, klimato ypatumai, šildomų patalpų plotas, aukštų kiekis name, medžiagos iš kurių pastatytas namas ir kiti statybų ypatumai, tokie kaip langų dydis ir pan. Šie duomenis padės specialistams tiksliai paskaičiuoti kokio galingumo ir įrenginys bus reikalingas namo apšildymui.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į tokius rodiklius kaip įrangos gabaritai ir triukšmo lygis. Jie gali būti svarbus, jei planuojate šilumos siurblį įrenginėti nedideliame name, be atskirai jam skirtos patalpos. Taip pat ganėtinai reikšmingu gali būti ir valdymas, kuo jis paprastesnis, tuo lengviau bus valdyti savo namo temperatūrą. Bet kuriuo atveju, reikėtų susipažinti su rinkoje siūlomais sprendimais, o tai padaryti yra lengviausia svetainėje namams24.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>