Kokius batus moterims verta nešioti žiemą?

Kokius batus moterims verta nešioti žiemą?

Kartais gali būti sudėtinga žinoti, kokius batus dėvėti žiemos mėnesiais, ypač kai gyvenate vietovėse, kuriose žiema yra snieguota ir šalta. Žinoma, norisi kažko, kas sušildytų kojas ir gerai sukibtų su danga kuria einate, kad nenukristumėte ant šaltos ir slidžios žemės. Taip pat norisi, kad batai gerai atrodytų.

Batai lietingoms ir šlapioms žiemoms

Šalyje, kurioje daug lyja, batai turi būti pakankamai aukšti tam, kad vandens purslai neaptikštų ant jūsų kojų. Tokie batai turėtų būti visiškai atsparūs vandeniui. Aukštus batus galima rinktis ir su šiltu pamušalu.

Batai švelniai žiemai

Net šalyse, kuriose žiemos švelnios ir retai kada lauko temperatūra nukrenta žemiau nulio, reikia tinkamų batų. Tokiose vietose priimtina avėti įprastus batus. Tačiau būkite atsargūs dėl šių batų sukibimo su danga. Net jei žiemą nėra labai šalta, šaltis ir ledas gali sukelti pavojingus kritimus, jei jūsų avalynė netinkamai sukimba su danga kuria einate. Net švelniomis žiemomis neavėkite tokių batų kaip aukštakulniai, nes dėl šalčio gali padidėti tikimybė nukristi arba susižaloti.

Batai ekstremalioms, snieguotoms žiemoms

Ekstremaliomis žiemomis būna žema lauko temperatūra, iškrenta daug sniego. Akivaizdu, kad susidūrus su tokiomis žiemomis, reikia specialių batų. Atšiaurioms žiemoms geriausia avėti tokius batus, kurių padai yra labai stori, sukimba su danga itin gerai ir yra su šiltu pamušalu. Sniego batai moterims dažnai būna aukšti, nes yra skirti apsaugoti jūsų kojas nuo sniego ir purvo.

Kad ir kokia žiema bebūtų, yra batų, su kuriais kojos bus šiltos ir sausos. Be to, kad jaustumėtės šiltai ir patogiai, nepamirškite pasirūpinti žieminiais batais. Ant batų, pagamintų iš odos ar zomšo, reikia naudoti apsauginį purškiklį, nes jis apsaugo juos nuo pažeidimų ir užtikrina ilgesnį jų tarnavimo laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>