Koks žiedas tinkamiausias piršlyboms?

ziedai_su_deimantais_pigiauSužadėtuvės – tai pirmasis žingsnis link vedybų ir amžino gyvenimo su mylimu žmogumi. Tai itin rimtas sprendimas, kurio pasiruošimui reikia skirti laiko ir pastangų. Tikriausiai kiekvienas žmogus sužadėtuvių žiedą įvardytų kaip svarbiausią atributą, simbolizuojantį meilę ir atsidavimą. Dėl šios priežasties savo mylimai moteriai reikia padovanoti tinkamą žiedą, tačiau kaip jį išrinkti?

Žiedo paieškos: nuo ko pradėti?

Sužadėtuvių žiedo paieškas reikėtų pradėti nuo moters papuošalų dėžutės. Kadangi daugelis vyrų nežino savo moters piršto dydžio, patariama jos papuošalų dėžutėje surasti jai tinkantį žiedą ir nunešus pas juvelyrą sužinoti koks yra moters piršto dydis. Tai daroma tam, kad sužadėtuvių žiedas tiktų būsimajai nuotakai. Juk tikrai nesinorėtų nupirkti per mažo ar per didelio žiedo.

Taigi, sužinojus moters piršto dydį, reiktų išsiaiškinti kokie žiedai jai patinka. Tokiu atveju galima pagudrauti ir nusivedus ją ieškoti, pavyzdžiui, laikrodžio į juvelyrinių dirbinių parduotuvę, paklausinėti kas jai patinka, o kas ne. Tačiau, ne visos moterys tai pasakytų, arba ne visada šis planas gali išdegti, todėl tinkamiausią moteriai žiedą galima rinkti pagal jos gyvenimo būdą ar charakterį. Sužadėtuvių žiedas atskleidžia kokia moteris yra.

Jeigu būsima nuotaka mėgsta puoštis, jeigu jai patinka klasika ir elegancija, vertėtų dairytis į žiedus su deimantais. Marilyn Monroe yra dainavusi, kad deimantai – geriausi moterų draugai. Šie žodžiai buvo ištarti tikrai ne veltui, nes deimantai yra puikūs akmenys, itin tinkami sužadėtuvėms. Tačiau, kokia tokio žiedo kaina? Žiedai su deimantais pigiau kainuoja įvairių išpardavimų metu, taip pat jie būna nukainuoti parduotuvių rengiamų švenčių metu ir panašiai. Taipogi žiedai su deimantais pigiau parduodami ir internete. Internetinės parduotuvės, norėdamos pritraukti klientų dėmesį, neretai pasirūpina, kad žiedai su deimantais pigiau kainuotų ne tik išpardavimų metu, bet ir skelbia įvairias akcijas be jokios progos.

Jeigu būsima nuotaka yra paprasta, jai nepatinka puoštis, o jos papuošalų dėžutėje yra vos keletas mėgstamų juvelyrinių dirbinių, tikriausiai tokia moteris mieliau nešiotų mielą, tradicinį sužadėtuvių žiedą. Moters charakteris atskleidžia ir jos gyvenimo pasirinkimus, todėl pažįstantiems savo antras puses, sužadėtuvių žiedą išrinkti turėtų būti lengviau ir paprasčiau.

One thought on “Koks žiedas tinkamiausias piršlyboms?

  1. As tai manyciau, kad deimantas ar briliantas ziede yra svarbus ne tiek moterims kiek vyrams. Zinoma paskui ateina eile rinktis vestuvinius ziedus, bet tai jau buna dvieju zmoniu pasirinkimas. O suzadetuviu zieda, toki, kad patiktu ir antrajai pusei, is tikruju isrinkti yra gana sudetinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>