Kur skrajutes galima įsigyti nebrangiai?

vizitines-kortelesNorite nebrangiai pasireklamuoti, tačiau atrodo, kad nėra unikalaus ir nebrangaus reklamos varianto, kuris iš tikrųjų greitai suveiktų? Nėra nieko geriau, kaip tiesiogiai savo klientams arba būsimiems klientams įteikti reklamos pasiūlymą. Būtent todėl dabar vis dažniau įmonės savo produktus ir renginius reklamuoja per skrajutes. Iš tikrųjų, skrajutės pigiau dabar kainuoja, nei kainavo prieš porą metų, kadangi toks reklamos variantas darosi vis populiaresnis ir vis daugiau įmonės vadovų mato, kad rezultatai, gauti reklamuojant savo produktus per skrajutes, yra iš tikrųjų kur kas įspūdingesni, negu kad reklamuojantis kitokiais būdais.

Tad dabar tikrai pats metas pasidomėti, kur galėtumėte pigiausiai įsigyti didelį kiekį skrajučių. Šiuo metu Lietuvoje, ypač Vilniaus mieste, yra tikrai neblogų įmonių, kurios tiesiogiai bendradarbiauja net su keliomis spaustuvėmis, todėl gali jums pasiūlyti ypatingus reklamos pasiūlymus už nedidelę kainą. Pavyzdžiui, dabar skrajutės A6 formatu gali būti pagamintos vos už 95 litus per tūkstantį. Tai reiškia, kad jūs galite gauti tikrai gražių skrajučių ir labai pigiai, o geriausia yra tai, kad šiuolaikinė technologija leidžia labai greitai pagaminti jūsų norimas skrajutes – šiuo metu yra galimybė gauti apie tūkstantį skrajučių per vieną dieną, jeigu užsisakote su akcija, o jeigu jums reikalingas labai didelis kiekis skrajučių per dvidešimt keturias valandas, tuomet turėsite galimybę įsigyti net iki 50 000 skrajučių per 24 valandas!

Be jokios abejonės, skrajutės pigiau kainuos, jeigu jūs galite palaukti ir didesnį laiko tarpą, kadangi neskubus spausdinimas kainuoja šiek tiek pigiau, tačiau jeigu nekantraujate pasireklamuoti ar jums reikia iš tikrųjų dideliais kiekiais išreklamuoti jau labai greitai prasidėsiantį renginį, tuomet tikrai geriausias variantas būtų užsisakyti 24 valandų spausdinimą, kadangi kainos skirtumas nėra toks jau didelis, o kokybė bus aukščiausio lygio – dabartinės technologijos leidžia gaminti itin kokybiškas skrajutes, tad net jeigu jums reikia labai puošnių skrajučių per trumpą laiko tarpą ir norite abiejų spalvotų pusių, visa tai padaryti tikrai įmanoma ir visai nesunku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>