Kuriuose regionuose vaikų darželiai išsiskiria žemiausia kokybe?

Vaikų darželių kokybė yra pakankamai svarbus aspektas, pagal kurį šalį savo gyvenimui renkasi jaunos šeimos. Būtent pagal šį aspektą šiandien ir apžvelgsime skirtingus pasaulio regionus, aptardami tuos, kuriuose vaikų darželiai išsiskiria žemiausia kokybe.

Afrika

Dalis Afrikos regiono valstybių iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip ganėtinai įdomus pasirinkimas gyvenimui. Puikus nuolatinis klimatas yra neabejotinai vienas esminių privalumų, bet jis nieko nereikštų jei ne dalies Afrikos valstybių pakankamai nebloga ekonominė padėtis bei į vakarų valstybes besilygiuojanti sąlyginai neblogai sustyguota politinė sistema. Visgi, net ir šie privalumai tikrai nereiškia to, jog labiausiai išsivysčiusios Afrikos regiono valstybės yra svetingos jaunoms šeimoms, kadangi visi jų privalumai nublanksta prieš faktą, jog Afrikoje vaikų darželių padėtis yra netgi labai prasta. Kvalifikuotų šios srities specialistų šiame žemyne praktiškai nėra, o darželių infrastruktūros sąlygos taip pat yra labai prastos. Būtent dėl to, į Afriką gyventi apsimoka keliauti tik tuomet, kai būsite atsakingi tik už save ir už savo antrąją pusę, nes atžalų auginimui šis regionas tikrai nėra pats tinkamiausias.

Pietų Amerika

Pietų Amerika – pakankamai netolygią situaciją demonstruojantis pasaulio regionas, jei kalbėsime apie vaikų darželių situaciją jame. Jei kalbėsime apie didžiausius tokių valstybių kaip Brazilijos ar Argentinos miestus, juose didelių problemų su vaikų darželiais tikrai nerasime – pakankamai neblogą situaciją matome tiek infrastruktūros, tiek ir darbuotojų kvalifikuotumo atžvilgiu. Visgi, matoma situacija bus kur kas blogesnė jei kalbėsime apie mažesnius šių valstybių miestus ar apie kitas šio regiono valstybes, kurios negali lygiuotis su Europos ar Šiaurės Amerikos šalimis nei vienu aspektu, tarp kurių patenka ir vaikų darželių padėtis. Taip, kvalifikuotų darbuotojų šiame regione kur kas daugiau nei ankščiau minėtoje Afrikoje, bet infrastruktūrinės bei kitos vaikų darželiuose sudaromos sąlygos yra išties prastos. Vienintelė išeitis – privatūs vaikų darželiai, kuriuose už labai dideles lėšas jums bus garantuota pakankamai kokybiška vaikų priežiūros kokybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>