Laidotuvių planavimas – į ką svarbu atkreipti dėmesį?

tadora, laidotuves, planavimasYra daug dalykų, kuriais reikia pasirūpinti, kai užklumpa mylimo žmogaus netektis. Tuo laikotarpiu Jūsų šeima per kelias valandas turi sutvarkyti daug reikalų. Jei nesirūpinote laidotuvių planavimu iš anksto, Jūsų šeima turės tai padaryti paskutinę minutę. Neleiskite savo šeimai ištverti šio emocinio ir finansinio košmaro. Šiame straipsnyje aptarsime kelis dalykus, kuriuos turite žinoti apie laidotuves.

1. Pasirūpinkite tuo, kad visos reikalingos laidotuvių paslaugos būtų vienoje vietoje. UAB „Tadora“ (Amžinybės namai) laidojimo paslaugų įmonės atstovų teigimu, pasirinkus laidojimo paslaugas ir planavimą, sunkiu metu nereiks patiems rūpintis laidotuvių detalėmis, todėl galėsite ramiau atsikvėpti, pabūti su artimaisiais. Yra skiriamas dėmesys kiekvieno kliento norų ir pageidavimų išpildymui.

2. Žinokite, ko pageidaujate ir kokią sumą planuojate išleisti laidotuvėms. Kaina gali priklausyti nuo artimųjų poreikių ir norų, pvz.: nuo šarvojimo trukmės, maisto, dekoracijų, giesminnkų ir t.t.

3. Nepriiminėkite sprendimų vieni, būtinai pasitarkite su savo šeima ir artimaisiais, atsižvelkite į jų nuomonę ir norus, taip laidotuvių planavimas taps šiek tiek lengvesniu procesu.

4. Sužinokite daugiau apie įvairius laidojimo būdus, pvz.: įprastos laidotuvės ar kremavimas.

Ką pasirinksite – kuklias tradicines laidotuves artimųjų apsuptyje ar vis populiarėjančius laidotuvių paketus (kurie gali apimti: laidotuvių organizavimą ir dokumentų tvarkymą, velionio kūno paruošimą ir aprengimą, pagalbą išsirenkant šarvojimo salę, dekoracijas ir kitas detales bei gedulingų pietų suplanavimą) priklausys tik nuo Jūsų ir Jūsų šeimos poreikių. Svarbu susitelkti, viską apsvarstyti ir suplanuoti. Laidojimo namų darbuotojai gali padėti Jums apsispręsti, atsižvelgiant ne tik į norus, bet ir į finansinę padėtį. Laidotuvių išlaidų naštą gali sumažinti valstybės skiriama vienkartė pašalpa. Dėl jos galima kreiptis į miestų ir rajonų Socialinės rūpybos skyrių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>