Laminuotos grindys

laminatasLaminuotos grindys jau ilgą laiką nepraranda savo populiarumo- tai yra vienas iš ekonomiškiausių pasirinkimų. Šios rūšies grindys yra labiau tinkamos patalpoms, kuriose nėra itin drėgna. Todėl nerekomenduojama jų kloti vo nioje ar virtuvėje, kur vandens išsiliejimo tikimybė itin didelė. Laminuotų grindų privalumai:

  • Patraukli kaina;
  • Lengva sumontuoti bei prižiūrėti;
  • Nusidėvėjusi laminatą lengvą pakeisti.

Tokia grindų danga neretai tinka ir šildomoms grindims, yra atsparesnė įbrėžimams ir smūgiams nei natūralūs paviršiai. Laminatas mėgstamas ir dėl pačios raštų bei spalvų įvairovės, dėl galimybės imituoti natūralaus medžio lentas. Šiandien gaminamas tokios kokybės laminatas, kad jam kartais nusileidžia ir parketas. Laminatas tapo atsparesnis, nes medžiaga presuojama iki kristalizacijos ir nepasiduoda deformacijai, kaip tikras medis. Laminatas gali atrodyti itin šiuolaikiškai ir įdomiai, tereikia išsirinkti spalvas, raštus, storį pagal savo poreikį.

Laminato priežiūra

Laminato priežiūra nėra sudėtinga, svarbiausia nepamiršti, kad kuo daugiau laiko priežiūrai skirsite- tuo pats laminatas atrodys gražiau ir ilgesnį laiką jums sėkmingai tarnaus. Ant šios grindų dangos ryškiai matosi dulkės plaukai ir kiti svetimkūnniai, kuriuos valyti norisi dažniau ir dažniau, todėl po ranka visada turėkite drėgnų servetėlių, kuriomis galima labai greitai ir patogiai susirinkti ant žemės gulinčius nereikalingus plaukus bei dulkes. Vanduo ir muilas- paprasčiausias ir geriausios priemonės, kurios padeda pašalinti nešvarumus nuo grindų. Tiesa, laminatas gana jautrus drėgmei, tai reiškia, kad kuomet nuvalote grindis būtinai reikia nusausinti. Dėl per didelės drėgmės laminato forma gali kisti ir tuo pačiu jis atrodys nebe estetiškai. Labai naudinga perkant laminatą tuo pačiu įsigyti keliomis lentelėmis daugiau nei jums reikia. Tokiu atveju laminatui praradus išvaizdą- jį nesunkiai galima pakeisti kitu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>