Lietuva – Belgija: ką verta aplankyti?

Lietuva - BelgijaŽmonės pagal atostogavimo įpročius skirstomi į mėgstančius aktyvias atostogas ir pirmenybę teikiančius ramiam poilsiui. Pastarieji renkasi keliones į šiltuosius kraštus, įvairias Viduržemio jūros salas, dažniausiai atostogauja rudenį, kai Lietuvoje orai subjursta, dažniausiai skrenda lėktuvu ir renkasi gulėjimą prie vandenyno, jūros arba baseino. Mėgstantys aktyvias atostogas dažniausiai renkasi keliones į įvairius Europos šalis ir miestus, kur per dieną gali prižingsniuoti daugybę kilometrų, o vakare ištiesti pavargusias kojas, bet toliau šypsotis. Jiems ne taip svarbu, kada keliauti, kokia transporto priemone keliauti ir pan.

Jei ir Jūs esate aktyvus atostogautojas, verta aplankyti Belgiją ir rinktis neįprastą kelionės būdą – mikroautobusą maršrutu Lietuva – Belgija, nes vien kelyje pro langus galėsite pamatyti daug įspūdingo kraštovaizdžio. O pati kelionė mikroautobusu patogi, nes galima pasiimti didelį bagažą, kas ypač patogu keliaujant su vaikais, kelionės metu galima ilsėtis, skaityti knygą, klausytis muzikos, planuoti kelionės Belgijoje maršrutą ar tiesiog bendrauti su kitais keliautojais. Tai tarsi kelionė nuosavu automobiliu, kas vis sparčiau populiarėja, tik čia pačiam nereikia vairuoti.

Belgijoje būtina pamatyti garsųjį besišlapinantį berniuką, įspūdingąjį atomiumą, aplankyti mini Europos parką ir daugybę kitų objektų, kurių ten tikrai gausu, todėl kelionė tikrai bus įsimintina ir pateisinanti lūkesčius.

Belgija – puiki kelionės kryptis, nes šalis ir atstumai joje nėra dideli, todėl per savaitę laiko galima aplankyti visą šalį. Tam tereikia išsinuomoti automobilį.

Taigi, jei ieškote kelionės krypties aktyvioms atostogoms, kelionės maršrutą dėliotis patys ir nuo nieko nepriklausyti, tačiau nenorite tokio ilgo kelio vairuoti patys, verta keliauti mikroautobusais. Tai patogus, pigus ir nepamirštamas, tik nelabai populiarus keliavimo būdas.

One thought on “Lietuva – Belgija: ką verta aplankyti?

  1. lehko sako:

    Manau visos šalys yra vertos dėmesio ir neišskirčiau, kurią būtų svarbiau aplankyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>