Logotipų kūrimo kainos Lietuvoje

logotipų kūrimasLogotipų kūrimas Lietuvoje vis labiau populiarėja. Žmonės ieško perspektyvių sričių, su kuriomis galėtų sieti savo gyvenimus, tad dizainas vilioja vis didesnį jaunų lietuvių skaičių. Tai vis labiau stiprina Lietuvos logotipų kūrimo rinką, kas yra išties džiugu. Kokia situacija su logotipų kainomis Lietuvoje bei kokią įtaką joms daro dabartinė situacija?

Logotipų kūrimo kainos Lietuvoje yra dviprasmiškos. Jei kalbėsime apie profesionalias logotipų kūrimo įmones, jose logotipų kūrimo kainos yra tikrai pakankamai nemažos. Už logotipą gali tekti sumokėti net iki keleto tūkstančių litų, kas yra tikrai dideli pinigai. Taip, bus gaunamas aukščiausios kokybės rezultatas, tačiau tokių pinigų, kokių reikia norint naudotis tokiomis paslaugomis, dažniausiai tokiam dalykui išleisti gali tikrai maža žmonių dalis.

Tuo tarpu, jei kalbėsime apie žmones, neoficialiai kuriančius logotipus, vadinamuosius „freelančerius“, logotipus perkant iš jų, kainos tikrai nėra didelės bei prieinamos visiems. Vidutiniškos kokybės logotipą galima gauti vos už porą šimtų litų. Tuo tarpu profesionalūs logotipai iš tokių žmonių rankų dažniausiai kainuoja nuo penkių šimtų iki tūkstančio litų, kas nors ir yra nemaži pinigai, tačiau žinant oficialias šios paslaugos kainas, tokia kaina tikrai nėra didelė bei prieinama nemažai daliai žmonių.

Apibendrinant, taip, logotipų kūrimo kainos Lietuvoje nėra minimalios. Vis dėlto, tai yra paslauga, reikalaujanti nemažai sunkaus darbo, todėl kainos yra suprantamos. Tačiau, jei lyginsime Lietuvoje vyraujančias kainas su užsienio valstybių logotipų kūrimo įkainiais, mūsų valstybėje logotipų kainos yra žymiai mažesnės, tad belieka tikėtis, jog tokia situacija ir toliau išliks bei leis mums džiaugtis prieinamomis logotipų kainomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>