Mobilūs oro kondicionieriai: 5 dalykai, kurių turbūt nežinojote

Karštomis dienomis buvimas namuose gali būti malonus kaip kad niekada. Tik tokiu atveju reikia įsigyti geros kokybės kondicionierius, kurie gali užtikrinti, kad mikroklimatas bus ne tik ne per karštas, tačiau taip pat ir ne per šaltas.

Dažniausiai pasirenkami mobilūs kondicionieriai šiuo metu pasižymi ypač gera kokybe, yra labai patvarūs, galiausiai, džiugina plačia pasiūla. O kuo daugiau skirtingų charakteristikų bus įvertinta – tuo labiau savo poreikius patenkinantį variantą atrasite.

1.      Nėra išorinio bloko!

Nuo kitų kondicionierių šie skiriasi tuo, kad jie neturi išorinio bloko, kuris montuojamas iš lauko pusės, greta sienos. Žinoma, tokiu atveju nereikia gręžti sienų, gadinti fasado, o kai kuriems asmenims tai labai svarbu. Galiausiai, tai suteikia sistemai kur kas daugiau mobilumo, o kadangi jie yra su ratukais – eksploatacija yra kur kas lengvesnė.

2.      Kondicionieriai – ne tik vėsina.

Taip pat daugeliui žmonių naujiena yra tai, kad šio tipo sistemos ne tik vėsina, tačiau taip pat ir šildo. Tai puikus pagalbininkas žiemos metu, kuris suteikia namams daugiau jaukumo. O kadangi jiems reikia mažai energijos – tuo pačiu tai ir ekologiškas sprendimas. Tiesa, ne visada mobilūs kondicionieriai šildo. Dėl šios funkcijos reikia domėtis atskirai, rinktis inovatyvesnius.

3.      Ne visi turi galingumo reguliavimo funkciją.

Nors šiuo metu rinkoje galima rasti labai daug inovatyvių sistemų, tačiau kurie žmonės vis dar bandydami sutaupyti renkasi seno modelio, kurie kurti prieš gerus dešimt metų. Žinoma, tokie kondicionieriai yra kur kas mažiau funkcionalūs, veikia ne taip našiai. Galiausiai, jie dažnai neturi galingumo reguliavimo funkcijos, tad siūlome ja pasidomėti plačiau.

Geriausia, žinoma, rinktis tokius, kurie varijuoja savo galingumu nuo labai didelio iki mažo galingumo.

4.      Svarbu, kad šiltas oras būtų pašalinamas.

Taigi, reikalingas ir tokios sistemos pasirinkimas, kuri leistų dėl nieko nesukti galvos ir veiktų našiai be žmogaus įsikišimo. Tokiu atveju rinkitės sistemas, kurios veikia su pašalinimo žarna, tad namuose nesikaups šiltas oras, kurį ir stengiamasi panaikinti.

5.      Greitas montavimas.

Galiausiai, mobilūs kondicionieriai iš kitų išsiskiria tuo, kad jų montavimas yra labai greitas ir paprastas, taip pat nebūtini, tačiau rekomenduotini specialistai, kurie gali tinkamai prisijungti sistemą, kad ji tarnautų Jums našiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>