Moterų stiliaus patarimai žiemai

Šaltasis sezonas daugeliui savo stiliumi besirūpinančių moterų pateikia naujų iššūkių – juk šiuo laikotarpiu reikia pasirūpinti ne tik žavingu savo įvaizdžiu, bet ir pasistengti apsirengti pakankamai šiltai. Visgi, net ir itin žvarbiomis žiemos dienomis įmanoma atrodyti nepriekaištingai: tam tereikia pasitelkti kelis pagrindinius stiliaus patarimus, kuriuos šį kartą Jums ir atrinkome.

Daugiau dėmesio skirkite drabužių sluoksniavimui

Šaltuoju sezonu rūbų sluoksniavimas madingas tampa ne be priežasties – pasitelkus jį, daug lengviau galima ir nesušalti, ir atrodyti nepriekaištingai. Žinoma, šiuo atveju galutinis rezultatas labai priklauso nuo Jūsų kūrybiškumo, tačiau iš esmės drąsiai galite derinti kuo daugiau skirtingų drabužių – jei prireiks, jų kiekį visada lengvai galėsite pakoreguoti.

Leiskite batams atlikti pagrindinį vaidmenį

Žieminė avalynė moterims gali tapti pagrindiniu žavaus Jūsų stiliaus akcentu, todėl renkantis ją, dažniausiai siūloma nepabijoti ir įdomesnių, drąsesnių sprendimų. Jei turėsite bent vienus ryškesnius, įdomesnės išvaizdos batus, net ir pilkiausiomis dienomis galėsite išsiskirti ir iš minios plėtodamos kur kas gyvybingesnį įvaizdį. Šiam tikslui tinka tiek aulinukai, tiek ir batai labai ilgu aulu – viskas priklauso nuo to, kokiai avalynei pačios teikiate pirmenybę.

Įsigykite elegantišką paltą

Ne paslaptis, jog šaltuoju sezonu daugiausiai dėmesio susilaukia viršutiniai rūbai – jei pasistengsite, kad jie alsuotų elegantiškumu ir moteriškumu, labai lengvai plėtosite žavingą savo įvaizdį. Su tokiais drabužiais sušalti taip pat neteks: prekyboje dabar galima pastebėti daugiau šiltų, ilgų, šiltesnes apykakles turinčių paltų modelių, kurie leis nesušalti net ir tuomet, kai temperatūra nukris gerokai žemiau nulio. Plačią jų įvairovę rasite Pigu.lt parduotuvėje.

Eksperimentuokite su šalikais

Pasitelkusios šį aksesuarą, praktiškai niekuomet negalite suklysti. Šalikas taps papildomu, šilumą suteikiančiu sluoksniu, tačiau jeigu pasirinksite įdomesnį jo modelį ar išbandysite neįprastą užsirišimo būdą, jis pasitarnaus ir kaip išskirtinė Jūsų įvaizdžio detalė. Šaltuoju sezonu verta turėti net kelis tokius aksesuarus – tuomet naujų idėjų niekuomet nepritrūks.

Nepamirškite stilingos kepurės

Nors daugeliui moterų tai nėra pats mėgstamiausias aksesuaras, tenka pripažinti, kad jo suteikiama šiluma – neginčijama. Šiek tiek paieškojusios, tikrai surasite ne vieną žavią žieminę kepurę, kuri pagyvins Jūsų puoselėjamą įvaizdį ar bent jau pernelyg nekris į akis – šalčiausiomis dienomis tikrai džiaugsitės priėmusios tokį sprendimą.

Pasitelkusios visas šias idėjas, bet kokiu oru galėsite atrodyti nepriekaištingai. Drabužių ir aksesuarų įvairovė šiais laikais yra itin plati, taigi lengvai atrasite ir stilingus, ir pakankamai šiltus variantus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>