Namų ruoša technologijų pagalba

Kasdien tenka nuveikti daug darbų – tarp jų pirmiausia pareigos, vėliau malonumo akimirkos. Po šeimyninės vakarienės patogiai įsitaisote fotelyje, atsiverčiate mėgstamą knygą ir pradedate išsiilgtą atsipalaidavimo akimirką… tačiau akys vis tiek nukrypsta link iki kraštų užpildytos kriauklės. Iš virtuvės spintelės nekantriai žvilgčioja puodeliai ir beveik girdi, kaip jie maldauja nedelsiant eiti prie kriauklės. Taigi meskite tai, ką darote, ir išplaukite juos – nors tai paskutinis dalykas, kurį norite padaryti. O ar yra paprastas būdas sutaupyti brangų laiką šioje namų ruošoje?

Nieko keisto, kad vis dar ieškome būdų, kaip susigrąžinti laiką, sugaištą ne visada maloniai, bet dažnai reikalingai veiklai atlikti. Laimei, šiandien galime turėti daug pagalbininkų namuose, todėl kiekvieną dieną skiriame daugiau laiko sau. Ir dėl to esame laimingesni! Pagalvokite, kiek laiko praleidžiate stovėdami pasilenkę prie virtuvės kriauklės. Ką galėtumėte padaryti per visas šias akimirkas? Įjungti indaplovę ir trumpam nusnūsti? Žiūrėti serialą? Eiti pasivaikščioti su šunimi? Kaip matote indaplovę turėti tikrai verta.

Taupomas laikas ir pinigai

Susidūrus su dilema – pirkti indaplovę ar likti prie plovimo rankomis, verta pagalvoti, kokius resursus galime sutaupyti. Tarp jų, patys svarbiausi – vanduo ir mūsų laikas. Renkantis indaplovę, turime atsižvelgti į vienkartines išlaidas, tačiau žinokime, kad tai ilgalaikė investicija, turinti įtakos tiek sąskaitų už vandenį mažinimui, tiek mūsų laiko susigrąžinimui. Statistiškai kiekvienas iš mūsų, plaudamas rankomis, per dieną tam praleidžiame virš 20 minučių, daugiau ar mažiau priklausomai nuo ruošiamų patiekalų, žmonių skaičiaus ir pan.. Per savaitę jau 2 valandos 20 minučių… per šį laiką galėsite pažiūrėti filmą. Kalbant apie mėnesį, tai yra 9 valandos ir 20 minučių indų plovimo! Ar tikrai nešvaistome savo laiko?

Kokią indaplovę rinktis?

Įrenginio dydis lemia ne tik indaplovės dydį, bet ir indų rinkinių, kuriuos dėsite į plovimą, skaičių. Atsižvelgdami į tai, gamintojai sukūrė kelių tipų ir dydžių skalbimo mašinas – yra laisvai stovinčių įrenginių, bet ir įmontuojamų modelių. Kuo didesnė ir platesnė indaplovė, tuo daugiau indų galima išplauti vienu metu.Rinkitės sprendimus, kurie standartiškai naudoja kuo mažiau energijos, bet turi ir efektyvias sistemas, kurios sumažina šį suvartojimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>