Pabėgimo kambariai – smagiam laisvalaikiui

Dar visai neseniai sužinojote apie pabėgimo kambarių pramogas ir nusprendėte išbandyti? Puikus pasirinkimas. Tereikia surinkti bendraminčių komandą, pasirinkti miestą, kuriame norite išbandyti pabėgimo pramogas, nuspręsti, kuri data jums patogiausia bei priimtiniausia ir rezervuoti pabėgimo kambarį. Jei esate patys ar jūsų komandos nariai jau išbandę tokią pramogą, tuomet pasirinkti norimą kambarį bus nesunku. Tuo tarpu, absoliutiems naujokams prieš rezervaciją nepakenktų šiokios tokios žinios apie tai, kokius pabėgimo kambarius galima pasirinkti ir kuo jie skiriasi.

Pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į žaidimo sunkumo lygį. Be abejonės, pirmą kartą galbūt protingiausia būtų pasirinkti patį lengviausią variantą. Tuomet išbandysite savo kailiu kas yra tas pabėgimo kambarys ir su kuo jis valgomas. Tokiu atveju labai racionalu būtų pasitarti su toje įmonėje dirbančiu personalu. Juk ne be reikalo sakoma, jog stipriausios žinios – tai reikiama patirtis.

Labai svarbiu akcentu, norint sėkmingai pasirinkti pabėgimo kambarį, yra jo tema. Po ja slepiasi turinys, atmosfera ir dekoracijos. Gerai apgalvokite, kokia bendra tema būtų įdomiausia visai jūsų komandai. Jeigu šią pramogą organizuojate kažkurio žmogaus garbei, tuomet, be abejonės prioritetas – jo pomėgiai. Galbūt aktualiausia bus siaubo filmų elementai, fantastikos perliukai, Lietuvos istorinės datos ar įvykiai ir kt. Nepagailėkite laiko panaršyti galvosūkių kambarių nuotraukas ir aprašymus. Į šiuos elementus pabėgimo kambarių kūrėjai įdeda daug darbo ir pastangų suvilioti klientą. Tad turėtų būti įdomu.

Antras gana svarbus kriterijus – dalyvių skaičius. Tokių įmonių darbuotojai pasakoja, jog pasitaiko atvejų, kai žaidžia vienas žmogus. Jeigu norite išbandyti savo asmenines jėgas, kodėl gi ne? Yra įmonių, kurios gali priimti iki 15 dalyvių vienam kambariui. Tačiau pats optimaliausias ir žaidimui neabejotinai smagiausią efektą suteikiantis dalyvių skaičius yra 4-5 žmonės. Jeigu vis dėlto surinkote didesnę komandą ir norite pramogauti vienu metu, tuomet galite pasidalinti į komandas, kurios eis į tą patį kambarį paeiliui. Arba galite rezervuoti du skirtingus kambarius. Bet kokiu atveju žaidimas taps išties įsimintina ir net naudinga pramoga. Niekas taip nesuartina bendradarbių, seniai matytų draugų ar retai bendraujančių giminaičių, kaip bendras tikslo siekimas žaidimo forma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>